Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Visszatérő álmom, hogy a...

Visszatérő álmom, hogy a WC-nk eldugul és a híg széklet először csak bugyog, majd visszafelé folyik, megtelik a csésze és kifolyik belőle, mindent elárasztva. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Kiskoromban féltem a WC-től, hogy tátongani kezd és bekap vagy ilyenek, nem mertem pl lehúzni.

Iskolában is rossz volt nézni egy két rossz WC-t, ami elakadt és csordultig telt vízzel.

Felnőtt koromra pedig gyakran van hasmenésem és csak csöndben tudom a dolgomat végezni, illetve ha senki sincs a folyosón. Lehet ennek köze az álmomhoz?



2012. nov. 18. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, de inkább az a kérdés, hogy az álmot mi okozta.

Javaslom kezdj el budit takarítani, hypót öntögetni bele, és tanulmányozd a szerkezeti rajzát, működését. Hülye horrorfilmet meg ne nézzél.

2012. nov. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudod elfogadni, szégyenled önmagad, a szarásod hangját és szagát és a tudatalattidban ez az elfojtás egy vulkánként kitörő wc csésze formájában szabadul fel :D


a wc is azért haragudott rád, lépett fel támadólag veled szemben, még gyerekként, mert rossz dologként tekintettél arra, amit vele csinálsz. arra, hogy belecsinálsz. és ez így vetítődött ki, így tükröződött vissza.


u.i.

hát, igen egy pszichoanalitikus veszett el bennem és most kitört :)

2012. nov. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Zsizsik666 ***** válasza:
78%

"tanulmányozd a wc-t" XDDD Lehet nem fog az sem segíteni, mert álmodban előjön majd másképp, más lesz a szerkezete is. :P

A klotyómanót kell megidézni, és a budipumpával párbajra hív úgy, hogy te a wc kefével leszel. Vigyázz, a pumpa veszélyesebb, ha az orrodra-szádra tapasztja, megfulladsz álmodban!

2012. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te rasszista! Azt képzeld, hogy a wc-knek nincsenek érzelmei és, hogy nem ugyanolyanok mint mi? Szégyellhetnéd magad, te szívtelen vadállat! Nehogy már az alapján ítélj meg valamit, hogy wc, vagy ember. Mivé lett ez a világ...


Fapuma - vécék és szennyvíztárolók kisebbségének jogi és erkölcsi hivatala

2012. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

okean válasza helyes...

annyival kiegészíteném, hogy jó lenne szakemberhez fordulj mert ez az állapot romolhat, ha nem kezelteted.

Gyermekpszichológus vagyok.

2012. nov. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez szó szerint egy szar álom
2012. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én is többször álmodtam már wc-vel. Volt,hogy csak pisiltem, de már olyan is volt,hogy a nagy dolgom után dugult el és csak folyt,csak folyt a víz ki belőle és én hiába próbáltam, tiszta ideg lettem,de hiába, nem sikerült megállítani a folyást, nem tudtam elhárítani a dugulást :D

Azt hittem,csak én vagyok ilyen hülye hogy klotyókkal álmodom, de ezek szerint nem... :D

2017. máj. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!