Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Már egy pár napja azt álmodom,...

Már egy pár napja azt álmodom, hogy a most 2 éves kislányom eltűnik mellőlem, és csak messziről látom és nem tudok érte menni. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Egyébként csak én vagyok vele a nap 24 órájába, senkire nem hagyom soha! Amugy az álomba egy fegyveres férfi minden felnőtt embert megöl, szinte mindenki meghal és elbujva látom egyedül járkálni a kislányom, de nem mehetek valamiért érte.

2012. nov. 20. 08:23
 1/6 Lilith1994 ***** válasza:
100%
Lehet tudat alatti félelem is.
2012. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet már most benned van, hogy majd néhány év múlva el kell engedned, hogy egyedül éljen, már nem mehetsz majd utána, nem lehetsz vele, csak messziről láthatod. szóval lehet az álomban nem a kislányod a főszereplő, hanem te. nem az, hogy ő nélküled van, hanem, hogy te nélküle. és lehet a fegyveres férfi az, aki elviszi majd tőled :) bocs kicsit eleresztetted a fantáziám :)
2012. nov. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, igazad lehet
2012. nov. 20. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:

a két éves gyereknek ilyenkor kezd kialakulni az önálló énképe (dackorszak pl) fokozatosan leválik az anyáról, már sohasem lesz az a cuki babuci, aki az első két évben az anyján csüngött.


Ettől félsz tudattalanul, a szorongásod az álmodban jelenik meg. Pl felnőttek megölése: Nem akarod, hogy felnőjön a gyereked.


következő gyereket terveztek? párod mit szól hozzá?

2012. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is álmodtam ilyet (fegyveres nem volt benne), amikor kicsi volt, de most, hogy nagyobb (14 éves), már nem szoktam. Szerintem aggódsz érte. Ez természetes, főleg, ha első gyerek. Remélem, később neked is elmúlik majd ez a rossz álmod.
2012. dec. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi nektek, nem nem tervezek másik babát, bár szeretnék, de anyagilag nem merek válalni...
2012. dec. 3. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!