Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmokat ujraálmodni?

Álmokat ujraálmodni?

Figyelt kérdés
MOstanában elég sűrűn előfordul, hogy vannak álmok amiket újraálmodok, de ez nem visszatérő álom, mert az álom közben rájövök, hogy ez már megtörtént és tudom, hogy mi fog történni ezáltal már más kimenetele lesz az álomnak.
2012. nov. 24. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem visszatérő álmom volt,mindig hallottam egy zenét,akkor már tudtam,hogy ez megint ugyanaz az álom,és fel kell ébrednem.Gyakorlatilag a felettes énem ébresztett fel.
2012. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen és felébredve egész nap azon kattogott az agyam. Sőt már olyan is volt hogy álmomban álmodtam majd az álmomban felkeltem és azon gondolkodtam hogy álombeli álmomban mit álmodtam. Érdekes dolog ez az álomvilág...
2012. nov. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!