Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elcsábítás-visszautasítás...

Elcsábítás-visszautasítás minek a jele?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy nálam jóval fiatalabb fiú próbált meg elcsábítani (kicsit talán erőszakosan is), de én megpróbáltam ellenállni neki, és a végén sikerült is megértetnem vele. Ez mire utalhat?

2012. nov. 27. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen nyomást, stresszt, kínos helyzetet jelenthet, ez ennyiből nem fog kiderülni.


Az álmokat nem szabad szó szerint értelmezni, mert gyakran nem az a lényeg, hogy mit álmodunk, hanem hogy az álom alatt megélt hangulat, érzés, stb. milyen más helyzetben jön még elő.


Pl. tegyük fel, a munkahelyeden elloptál egy nyomtatópatront, és majrézol, mert valószínűleg meglátott egy kollégád, és hogy rád fogja verni a balhét. Akkor is álmodhatsz ilyeneket, mert ilyen értelemben hasonló nyomást, érzést vált ki mindkét helyzet. :)

2012. nov. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmire?

Miért hisztitek hogy minden álom jelent valamit?

2012. nov. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Elsőnek: köszönöm!! :)

Másodiknak: azért, mert az álmok a tudatalattidból származnak, és mindegyiknek van valamilyen lélektani vonatkozása, ahogy erre az első hozzászóló szép példát is hozott. Kb. ilyen választ szerettem volna, nem azt, hogy most egy számomra idegen "ráérezzen", mi játszódik le bennem. De azért neked is köszi a haszontalan megnyilvánulásodat! :)

2012. nov. 27. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!