Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A visszautasítás lehet építője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszautasítás lehet építőjellegű?

Figyelt kérdés
2012. nov. 16. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg megtanulhatod, hogyan ne közeledj valakihez.
2012. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mármint a csaj egy srácot ha bepróbálkozik
2012. nov. 16. 13:08
 3/12 anonim ***** válasza:
A dolog természetéből adódóan nem, viszont lehet kevésbé fájdalommentes.
2012. nov. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszintén megmondja a lány, h miért utasítja vissza a fiút, akkor igen, de ilyen talán ha 1000 esetből 1x fordul elő.
2012. nov. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, leépítő jellegű. Sajnos ezt sok lány heccből is csinálja, hogy felsőbbrendűségét hirdesse. Dominánsnak tűnjön.
2012. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, de többnyire nem az, mert a lányok még külön ki is élvezik, hogyha minél durvábban utasíthatnak el egy pasit. Persze, biztos vannak kivételek, de sok lány nagyon bunkó tud lenni.
2012. nov. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én most utasítottam el egy fiút, de csak elodáztam az időt és hogy mentsem az irhám, hátha nem is tetszek neki... Nem azért mert magasabbrendűnek képzelem magam, hanem mert félek. Hááááttttttttt lehet ő feladja.
2012. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez legalább olyan rossz, mintha bunkó módon utasítanád el.
2012. nov. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok az "utolsó"


Oké de ha találtam kifogást??? És bár a jelek pozítívak voltak hetek,hónapok óta mégis az az infó jutott a fülembe, hogy mintha nem akarna semmit. Ezért nyomattam egy szöveget - ami nekem aztán nem nehéz (azt hiszem túllőtem a célon).

2012. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Reménykedtem, hogy a kifogásom talán pozitívnak véli, hogy nem akarok még pasizni egy ideig. De persze ha akart valamit, akkor.... Áh ez túl zavaros. Feladtam.
2012. nov. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!