Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelem nélkül van élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül van élet?

Figyelt kérdés
én még akárhányszor szerelmes lettem valakibe mindig pofára estem most is van egy lány akihez már közeleb juttotam de az az érzésem hogy neki se fogok többet jelenteni mint barát nagy hibám szerintem az gyorsan leszek szerelmes :'(

2012. nov. 18. 23:58
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

elég rég nem voltam szerelmes és nagyon jól érzem magam

23f

2012. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nyár óta élek kapcsolatban, de nem vagyok szerelmes és ez zavar és hiányzik és még keresem azt, akibe lehetek és viszont…
2012. nov. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
29%

Ahogy a mondás tartja: Külső megfog, belső megtart. A szerelem és a szex összeláncol.

Szerelem nélkül van élet, viszont boldogság nincs.

2012. nov. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

A szerelem csak egy érzés és lényegében Egy illúzió. Az illúziók illúziója. A belső lelki és érzelmi hiányainkat vetítjük ki benne...de egyben segít, hogy ezekkel találkozzunk és felismerjük a gyengeségeinket.

De nem szabad elvetni sem, mert csodálatos kapu is egyben...ha a helyén tudjuk kezelni.

Van élet szerelem nélkül...sőt, a szerelmen túl van csak igazán, de lemondani akaratlagosan róla, mert csalódás ér, a legnagyobb baromság. Mert azzal csak annyit érsz el, mintha az éhséget koplalással gyógyítanád. :)

Menj bele a dologba újra és újra. Hagy, hogy vigyen magával és közben figyelj. Tanulj magadról, tanulj a szerelemről, tanulj az érzésekről és a kapcsolatokról.

Fájdalmas lesz újra? Igen. És újra igen.

De járni is úgy tanultál meg, hogy elestél egy csomószor mire biztosan álltál a lábadon...

Ez egy folyamat...és jó lehetőség a tanulásra.

2012. nov. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

"Szerelem nélkül van élet, viszont boldogság nincs.2


már hogy a fenébe ne lenne!

2012. nov. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 homo ludensz ***** válasza:
Az én hitvallásom hogy szerelmes igazán csak egyszer lehetsz a későbbi mind annak a hajszolása mert akaratlanul is őt keresed és kapsz helyette egy kapcsolatot pótlásul. Megbecsülőd mondod pedig csak megalkudsz mert élni kell s ez a valóság és elfogadod. Megállapodsz majd mondják de te érzed legbelül hogy álmaidban vele szárnyalsz.Nem az számít hogy te hányszor érezted úgy hogy szerelmes vagy. Arra figyelj hogy hogy a lelked másik felének hordozóját észrevedd és ne szalaszd el mert akkor lesztek egy egész. Ne a csinos arcocska bűvöljön el vagy egy jó formájú mell mert az ráncos lesz idővel.
2012. nov. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Élet van, hisz nyáron töltöttem a 30-at és eddig csak viszonzatlan szerelmekben volt részem. Hogy mit ér az élet egyedül, szerelem nélkül, az már másik kérdés. :(
2012. nov. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ ... amúgy abba nem gondoltál bele h az eddigi kapcsolataid miért mentek tönkre??? Lehet h benned van a hiba , de lehet h nem.... ki tudja?
2012. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Különösebben még nem volt tartós kapcsolatom mert akivel összeakartam jönni az vagy barátjaként kezelt mint a mostani is mint ahogy már kiderült ez se jött össze :( vagy pedig szimplán pofára ejtett hozzáteszem egyik válaszadó írta "hogy ne egy csinos arc vagy mell nyerje el tetszésem és egyben szerelmem. igen persze én is nézek azért külsőt is de a lélek a lényeg. sajnos én az inkább kicsit vadabb természetű lányokat szeretem aki ki akar törni oda bentről és élni akarja az életet és kihasználni azt ameddig csak tart.Rövid az élet meg kell becsülni.
2012. nov. 24. 00:07
 10/10 homo ludensz ***** válasza:
60%
Kedves utolsó válaszadó ez a rövid az élet s meg kell becsülni ez olyan mint az egy nap a világ életszemlélet. Nem új de sokaknak szimpatikus belátom mert arra biztat hogy mindent és mindenáron de meg kell szerezni. Aki így él az tényleg a felszínt súrolva végigrohanja az életét és az út végén ott a kérdés: nem az számít hogy te hány lányt szerettél csak az hogy téged hányan szeretek.
2012. nov. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!