Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom...

Mit jelenthet ez az álom szerintetek? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Bocsi, ha hosszúra sikerül, megpróbálom csak a leglényegesebb részeit leírni az álmomnak.

Úgy kezdődött, hogy volt egy sötét kis kamra szerű dolog, amibe be voltam zárva anyukámmal. Mindkettőnk kezén és lábán lánc volt. Ennek a kamrának az ajtaján voltak rések, szóval kiláttunk. Egy szobán belül volt, a szoba viszont pont az ellentettje a kamrának.... szépen berendezett, világos, meleg színekkel. Voltak emberek is (általában egyszerre egy), aki őrzött minket. De nem az a tipikus őr típus, csak mintha néha takarítónők, néha meg egy idősebb férfi (valamilyen takarító vagy portás lehetett ő is).... és ők őrködtek a kamra előtt felváltva. Egyszer elment mindenki és mi kiszabadultunk a láncokból. Az ajtó nyitva volt, kiment anyukám a szobába és kinyitotta az ablakot, hogy majd ott kiszökünk. De addigra jött egy nő vissza, és anyu gyorsan visszabújt mellém. A nőnek annyit mondtunk, hogy melegünk volt és ezért nyitottuk ki. (Ő meg nem problémázott az egészen.) Szóval kicsit olyan volt, mintha nem is annyira rabok lennénk, de el mégse mehettünk onnan. (Csak nem volt olyan komolyan véve.) Aztán egyszer megint csak a szobába kerültem (a kamrán kívül), anyukám valahova kiment egy nővel, én meg benn maradtam a férfival. Ő az ágyon feküdt, és arra célozgatott, hogy feküdjek le vele. Egy pillanat alatt átvillant az agyamon, hogy akkor elenged majd minket, de mégse tettem meg, inkább elszaladtam, be a kamrába és úgy tettem, mintha nem érteném a célozgatást, mintha mi sem történt volna.

És utána csörgött az ébresztő, szóval nem álmodtam tovább, nem tudom, mit lett volna még. Viszont végig olyan érzés volt bennem az álomban, hogy el akarok onnan menni, néha kis félelmet is éreztem. Ráadásul a szoba ugye világos, szép volt, a kamra meg hűvös, sötét. Szóval nem tudom hova tenni ezt az álmot, álmoskönyvben is utánanéztem, de nem túlzottan lettem okosabb.

Ti mit gondoltok, mit jelenthet ez az álom? Ti mit tudnátok leszűrni ebből?

Tényleg csak normális válaszokat adjatok, légyszi, és csak olyanok írjanak, akik tényleg hozzá tudnak fűzni valami értelmeset, és nem csak poénkodni akarnak!

Előre is köszönöm! Sziasztok!



2012. nov. 27. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Mintha anyukaddal egyutt egy megoldando elethelyzetben lennel, ahol masokon is mulnak dolgok, de talan pont ezt a felelmet kene eloszlatni. Anyagi gondjaitok vannak? nekem ilyenek jottek le ebbol.
2012. nov. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Tényleg vannak anyagi gondjaink, úgyhogy abszolút eltaláltad!:)

Mások véleményére is kíváncsi vagyok azért, úgyhogy írjatok még, légyszi!

2012. nov. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!