Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha vele álmodtam, és azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vele álmodtam, és azt, hogy szeret, és csókolóztunk, akkor létezik, hogy igazából szeretem? (kicsit hosszú, bocsi)

Figyelt kérdés
Év eleje óta nagyon szimpatikus egy tőlem 3, 3és fél évvel idősebb fiú a suliban. Nem is tudom miért. Nagyon jó a kisugárzása az biztos. Vagy 4éve voltam nálluk otthon, mert az apukáink munkatársak, és a szüleim elutaztak. Annyira szeretnék vele megismerkedni, összebarátkozni, és hátha esetleg még tetszenék is neki...Az a baj, hogy azt sem tudom, hogy megismer-e, mert elég sokat változtam azóta. Meg 4évvel ezelőtt is kb egyszer jött ki a szobájából. Már volt olyan, hogy egymásranéztünk a suliban, de köszönni egyikőnk sem köszönt. Arra is gondoltam, hogy chaten ráírok, hogy szia,ugye te vagy xy fia?Csak mert nem voltam biztos benne. Ez viszont elég gáz megoldás lenne, mert ott van a családneve a adatlapján.Év eleje óta úgy vagyok, hogy tetszik, aztán elhesegettem a gondolatot, mert biztos azt sem tudja, hogy létezek, aztán megint előjött, aztán megint másra tereltem a figyelmemet. Most viszont harmadjára, negyedjére is előjött az érzés. Már többször álmodtam is vele. Mit tegyek?
2011. febr. 19. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel vele a kapcsolatot. Ne úgy, hogy kinek a fia vagy, hanem tök simán. Szia, hogy vagy, ilyenek...

Szimpatikusnak tűnsz, meg akarlak ismerni.

2011. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is semmit sem veszthetsz! Velem rengetegszer volt már olyan, hogy nem féltem elmondani mit érzek és mindig jól jöttem ki belőle! Volt olyan, hogy hónapokig mindennap megvártam egy srácot a buszmegállóban csak, hogy 5 percre láthassam, majd valahogy msn-es konferencia beszélgetésbe kerültem vele és csak mi ketten maradtunk, még aznap elmondtam neki, hogy mit érzek és viszonozta, pedig azt hittem, hogy engem még észre sem vett! :) Igaz, hogy fiatalságunk miatt nem lett olyan tartós a dolog, de nagyon feldobta a magabiztosságom és azóta sem tartom magamban az érzéseim. :) Hajrá.

18/L

2011. febr. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ÉS mit írjak neki chaten? Félek, hogy teljesen idiótának fog nézni. Ő most 11.es, én meg 7.es az nem lényeg, hogy 5hónap múlva 15 leszek. Lehet, hogy nem is tudja : D Vagy esetleg ha nézem a suliban, nem néz hülyének? Előbb jó lenne ha a szemezés meglenne, és ha az működik akkor írnék rá. Csak az a baj, hogy csak néha látom, mivel mi a földszinten vagyunk, ők meg a 2.on. Tanács?(:
2011. febr. 19. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!