Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Aznap este, amikor elhunyt a...

Aznap este, amikor elhunyt a nagyapám, akkor vele álmodtam. Létezik, hogy így köszönt el tőlem?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy ott vagyunk a nagyszüleim házában és megölelt. Létezik, hogy így köszönt el? (Ekkor még nem tudtam, hogy eltávozott.)Plusz, még a nagymamám is "érezte", hogy körbe megy a házban.
2011. júl. 17. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. júl. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
2011. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem!

Amikor az én nagyapám halt meg, minden családtagom megérezte a bajt. Szóval egyértelmű, hogy létezik egy kapocs az elhunyt rokonok és a családtagok közt. Tőlem ugyan nem köszönt el, de egyértelmű, hogy veled ez történt. Ilyen formán szerencsésnek mondhatod magad.

2011. júl. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már több, mint 6 éve eltávozott, úgyhogy már nem frissek az érzések.:) De lehet, hogy ez az álom is hozzájárult ahhoz, hogy ha még manapság is rágondolok, örömteli érzéseim lesznek...:)
2011. júl. 17. 17:23
 5/9 anonim válasza:
81%

szép ezt hinni, de én nem hiszem...hizsek az okkult dolgokban, de a pszichológiában Freudnak elég jó álom elméletei vannak. a gyász fázisaihoz is hozzá tartozik az álom. Én is álmodtam nagyapámmal, de nem elköszönt, csak egyszreűen feldolgoztam, és felfogtam a halálát, ahogy mondják, feljutott a tudatomba, tudatossá vált a tény.

ha szeretnél az elköszönésben hinni, tedd azt, ez csak egy vélemény :)

2011. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 19:23:

Lehet, hogy rosszul vetted ki szavaiból, de azt próbáltam leírni, hogy aznap éjjel hunyt el nagyapám, amikor az álmot átéltem. Magyarul: akkor még nem tudtam, hogy már nincs köztünk... Tehát a gyászra nem foghatjuk.

2011. júl. 17. 20:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy se előtte, se utána nem nagyon álmodtam vele.
2011. júl. 17. 20:26
 8/9 SzellemKutató ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem. Nagyon elkeserít, ha valaki ilyet ír, de nem tudom elképzelni, hogy mit érezhet. Lehetséges, hogy tényleg így akart elköszönni, de én azt tartom valószínűbbnek, hogy az agyad így dolgozta fel a traumát, amit nagypapád halála okozott.

Üdvözlettel, és őszinte részvéttel: GH

2011. júl. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En a nagyapam halala utan vele almodtam h megsimitja az arcom...ugy ebredtem fel h izzadtam mint az allat..
2014. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!