Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire hat a gyermek fejlődé...

Mennyire hat a gyermek fejlődésére, ha ellenkező nemű lesz a gyermek, mint amit vártak?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 5. 13:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. Manapság talán, hogy már kiderül az UH-nál mi lesz talán több idejük van ráhangolódni a szülöknek a babára.


Sógorm kicsit lányos és ezt arra fogja a család hogy anyósom már annyira lányt szeretett volna.


Viszont férjem nagyon fiut akart, én meg kislányt. Most a férjem aki a rózsaszítn veszi le a polcról az üzletben és ha egyedül vásárolna akkor tuti habos babos ruhákat venne neki.

Másodiknál férjem már nem is akart fiut, akkor inkább én akartam, de kislány lett, és most ö is rózsaszin baba.

2012. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeséget mondok,és az is lehet,hogy csak én gondolkozom,ilyen "furcsán." Az emberek többsége nem fiút vagy lányt akar,hanem GYEREKET.Legalábbis én nem úgy hagytam abba a fog.gátló szedését,hogy most lányt fogok "gyártani",vagy épp fiút.Tudom,hogy mindenki egy icipicit vágyik egy bizonyos nemre,de nem fontos.Az a lényeg,hogy egészséges legyen,boldog,kiegyensúlyozott gyerkőc legyen,és sok-sok szeretetet kapjon.Ha valaki nagyon beleéli magát egy kislányba/kisfiúba,a szülésig rengeteg idő van "feldolgozni",amikor meg már megszületik,úgyis ő a legjobb,legcsodásabb,legszebb:)

Amikor az első babámmal úgy rohantak császározni,hogy nagy baj is történhetett volna,végképp rádöbbentem,nem a neme,neve,ruhácskái,babakocsija a fontos.

2012. dec. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

23 éve azt mondták uh szerint az anyukámnak hogy kisfiú.anyuék ugy is készültek csak kisfiús ruhákat vettek.aztán mikor megszülettem nagyot nézett a doki is ugyan is kislány lettem :)))

gyorsan kellett kislány neven gondolkodni ezért anyu nevét kaptam!!

hogy mennyire hatott a fejlődésemben?

sztem semmit.talán ami észre vehető hogy inkább jobban megértem magam a fiúkkal mint a lányokkal!!

nevelés kérdése minden sztem

2012. dec. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!