Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent, hogyha almodban...

Mit jelent, hogyha almodban beszelsz masokhoz de nem vesznek eszre?

Figyelt kérdés
Tobb kulonfele almomban is benne volt mar, hogy a barataim/haverjaim es egyeb szeretteim/ismeroseim kozt vagyok es mikor beszelni probalok hozzajuk nem latnak, nem hallanak, vagy csak nem vesznek tudomast rolam. Mintha szellem lennek.

2012. dec. 13. 03:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti hogy kevesebbnek érzed magad minta többiek úgy érzed magad, mint ha nem vennének észre, ezért vissza húzódó vagy és depressziós legalábbis így tűnik a kérdésedből?!!
2012. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez általában így működik. Ugyanis az álomban nem a valós személyekkel kommunikálsz, minden egyes szereplő te magad vagy, pontosabban te irányítod őket. Márpedig saját magával másképp kommunikál az ember, mint egy valós személlyel. Néha persze lehet beszélgetni velük, de akkor is mindkét fél a te gondolataidat mondja.

Szóval semmi különöset nem jelent. :)

2012. dec. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsonak: Nem ugy van, hogy nem hallom amit beszelnek, mert egyaltalan nem is beszelnek velem. Mintha direkt nem vennenek rolam tudomast vagy nem leteznek.
2012. dec. 13. 20:41
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok visszahuzodo sem pedig depresszios.
2012. dec. 13. 20:41
 5/5 anonim ***** válasza:

"Nem ugy van, hogy nem hallom amit beszelnek, mert egyaltalan nem is beszelnek velem."


Igen, tudom, én sem állítottam, hogy nem hallod őket. :)

A lényeg, hogy az álomban nincs valós interakció két ember között, mivel nincs két ember, csak te vagy. Ha beszélgetsz valakivel, akkor az egy elképzelt beszélgetés, amitől félsz, amire vágysz, vagy csak amit feltételezel a másik véleményéről. Ha nem vesznek tudomást rólad, akkor valószínűleg nem tudod, mit gondolnak, vagy nincs jelentősége a válaszuknak az álom kiváltó oka szempontjából. Pl. velem néha van, hogy egy embert már szinte lökdösök, taszigálok, hogy valami reakciót kicsaljak, és semmi. Csak arrébb lép, de rám sem néz. :)

(Amúgy akár azt is jelentheti, amit az első írt, vagyis hogy félsz, hogy a többiek nem vesznek tudomást rólad, de ez a kevésbé valószínű.)

2012. dec. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!