Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom folyamatosan...

Miért álmodom folyamatosan azt, hogy lelőnek?

Figyelt kérdés
Majdnem minden nap azt álmodom, hogy megyek egy úton, jön egy kocsi amiből kiszáll egy szakállas, sapkás öreg és a hasamba vagy mellkasomba lő. Fiatalabb koromban egyszer súrolta a karomat egy golyó, a feleségem szerint azért lehet de szerintem nem. Úgy történt, hogy elmentünk pár haverommal meg apámmal (vadász) az erdőbe és hirtelen előbújtam egy fa mögül és egy fiatal srác arra lőtt. Nem volt semmi baj, nem fájt annyira meg a bőrömön kívül nem hagyott nyomot. Szóval mit jelenthet ez?
2012. dec. 13. 18:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és általában meghalok, de van amikor nem.
2012. dec. 13. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg előző élet, de lehet hogy félsz attól, hogy lelőnek!
2012. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért álmodod ezt, mert lefognak löni, ha több ilyen hülye kérdést teszel fel.
2012. dec. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel a válasz, keress fel a pszichológust!
2012. dec. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

és amikor meghalsz folytatódik az álom vagy akkor felébredsz?


Szerintem amúgy az ilyesmi a kiszolgáltatottsággal áll kapcsolatban. Hogy valaki más megtehet bármit veled és nem tudsz ellen állni. Az ezzel szembesülés.

2012. dec. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!