Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet az ha valaki...

Mit jelenthet az ha valaki folyamatosan megjelenik az álmadiban? Az álom lent.

Figyelt kérdés

Egy ideje egy személlyel álmodom, aki hirtelen elutazott külföldre, nem is tudtam róla, csak amikor már ott volt. Ez a személy fontos számomra, ugyanis egy alapítványnál tevékenykedünk együtt, önkéntesek vagyunk, és ez által elég jól megismerkedtünk a sráccal. Nagyon kedvelem őt, mint ember, nagyon jószívű és reális gondolkodésú, még rengeteg tulajdonságát tudnám felsorolni, de nem ez a lényeg:) Szóval szeretem mint embert nagyon.:) Igazából tetszik is, de ezt elfolytom, mert párkapcsolata van.


Egy ideje megjelenik az álmaimban, az utóbbi kettőre emlékszem inkább, először is hirtelen találkoztunk valahol, és nagyon megörültem neki rögtön megöleltem és mondtam hogy jöjjön el hozzám, beszéljünk. Az hogy eljött hozzám, az elég nagy lépés volt kapcsolatunkban, mert a szüleim nem ismerik őt egyébként. Szóval behoztam a szobámba és hatalmas rendetlenség fogadott, nagyon szégyeltem magam...és innen nem emlékszem tovább, a lényeg az hogy rendetlenség volt itthon, és készültünk menni valahová, késésben voltunk miattam....és szörnyű volt.


Az utóbbi álmom, az volt hogy ismét találkoztunk, és viccelődtem vele, ő megharagudt rám és nem volt hajlandó szóba állni velem:( én meg már megint nagyon mérges voltam magamra, mert nagyon vágytam a társaságára és megint nem tudtunk beszélni.


Talán lényeges információ az is, hogy mióta elutazott nem beszéltünk sajnos:(


Segítenétek ezt megfejteni nekem? Nagyon köszönöm, 16L


2012. nov. 5. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiányzik neked, ennyi. Nem kell semmi ezós halaandzsát belelátni.
2012. nov. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ismert személyről álmodsz az nem jelent egyebet, minthogy kedveled nagyon! Semmi értelme. De ha olyanról állmodsz, akit még sose láttál,na az még jelenthet!
2012. nov. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utóbbi válaszadó vagyok! Én pl:. Hüllőkről, akik meghajoltak előttem, meg védtek a hüllők, mindentől! Aztán, démonokról, szellemekről, korong,és szivaralakú repülő tárgyakról, legutóbb egy bizonyos angyalról. Na az érdekes volt, mind! Ráadásként arany színű szárnyaim voltak, amikkel tudtam repülni, és meg menteni másokat :) na ezek a különleges álmok! De azért még jelentheti azt, hogy nem akarod elveszteni. :)
2012. nov. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokat gondolsz rá és ezért van az h, vele álmodsz
2012. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)
2012. nov. 6. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!