Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nem szoktam emlékezni az...

Nem szoktam emlékezni az álmaimra, de ez megmaradt mostanáig. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Elég zagyvaságot álmodtam. A barátnőm bejelentett, hogy örömlány lesz, a következő részben, pedig már láttam "kuncsaftokat fogadni" egy templomkertben. Továbblépve bulizni indultunk egy nagy tömeggel, ott volt ő is majd én drogot vettem, hogy felhívjam magamra a figyelmet és ekkor ébredtem, mikor használni kezdtem volna. Lehet ennek valami jelentése?
2012. dec. 18. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fikarcnyit sem érdemes vele foglalkozni, nincs jelentése.
2012. dec. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Minden, ismétlem....MINDEN álomnak van jelentősége, még ha az a leg szürreálisabb is, amit valaha álmodtál. Minden álomnak válasz tartalma van valamire az életedben, még ha nem is létfontosságú. Az álmok valamire fel akarják vonni a figyelmedet, de ne szó szerinti jelentést keress bennük.
2012. dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ötlet: 2/5. Helyesírás: 4/5. Hazugság: 999999999999999999/5.
2012. dec. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Felesleges időd 5/5, figyelemfelkeltés 3/5, életed 0/5 ;)
2012. dec. 18. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!