Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodom azt sűrűn hogy...

Miért álmodom azt sűrűn hogy meghal a lány akit szeretek?

Figyelt kérdés

van egy lány akibe nagyon beleszerettem, de még nem járunk. sűrűn álmodom azt (kb heti 2x) h ilyen-olyan módon baja esik és a legtöbb esetben meg is hal a karjaim közt, és akkor sírva ordítok hogy neeeeeee.

nem nagyon értem a dolgot, lehet vmi jelentése vagy csak annyi h sose akarom elveszteni.



2012. dec. 26. 15:29
 1/7 anonim válasza:
Lehet az,hogy nagyon félted őt és ez az álmaidban is megjelenik :)
2012. dec. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egyet értek az elsővel !:)

Szerintem annyira szereted, hogy félsz, hogy elveszíted, úgy, hogy még nem is a tiéd. :/

2012. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

az h nem az enyém az nem teljesen igaz, mert az enyém a kicsike, csak még nem ugymond "hivatalosan" mindenki előtt. olyan titkoljuk még dolog...


de azért köszi a válaszokat :)

2012. dec. 27. 11:26
 4/7 anonim válasza:
bűntudatod van iránta valamiért esetleg ?!
2012. dec. 28. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
szerintem, ha többször álmodjuk valakinek a halálát, az azt jelenti, hogy el kellene távolodni tőle, a közelsége nem jó hatással van az álmodóra. Fél is az elveszítésétől, de a halál inkább lezárás, álmában már tudja, hogy mást kellene keresni. Én is álmodtam már személy halálával, utánanéztem, és két magyarázatot találtam, az egyik, hogy változás jön az álmodó életébe, a másik pedig, hogy el kell távolodni attól a személytől aki meghalt álmunkban.
2012. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább az elvesztésétől félsz. Biztos oka van annak, hogy titkoljátok, féltek talán, hogyha kiderül mi lesz? Azt is érdemes végiggondolnod, hogy mi miatt félhetsz attól, hogy elveszíted.
2013. jan. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

a legelsőnek van igaza de figyelj oda a tanárunk mesélte hogy volt egy ember aki álmában meghalt és azt mondta hogy aznap nem mozdul ki az ágyból. A falon lévő kép agyoncsapta.

Vigyázz mert néha az álom vakóra válik.

2013. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!