Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek örülne egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örülne egy lány, akit szeretek, ha lerajzolnám?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 03:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen! Megőrülne érted! :P :D
2012. dec. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon érdekes kérdés. Ha jól rajzolsz, akkor örülni fog neki. De nagyon könnyen sülhet el rosszul a dolog, ha lerajzolod és mondjuk olyan testi adottságot emelsz ki nála, amivel nem elégedett (túl kövérre sikeredik a képen, túl nagyra rajzolod az orrát, a száját, stb.) Ez olyan, mint a pénzérme: két oldala van. :D
2012. dec. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kölcsönös a vonzalmatok? Ha igen, akkor biztosan örülne. Én legalább kis nagyon.
2012. dec. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kb 87%-ban hasonlít rá, na jó, az a lényeg hogy mások szerint nagyon jól rajzolok. És igen kölcsönös, bár nem tudom mennyire. Köszi a válaszokat.
2012. dec. 12. 03:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem Egyszer rajzolt a barátnőm, és pont kiemelt 1-2 nemtetsző dolgot, és tudjátok mit? Nem zavart! :)
2012. dec. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább hivd el randira nyálgép!
2012. dec. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Bármit rajzolok, a párom szereti megnézni. Őt még nem rajzoltam le, de majd...

2012. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen. Biztos hogy örülnék! ;)
2012. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én a helyében nagyon örülnék :)

sztem jó ötlet:)

2012. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én imádnám! Én akkor is örülnék neki, ha nem sikeredne túl jóra, hisz a szándék megvolt, és az a lényeg. :)
2012. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!