Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szeretek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szeretek egy fiút. Bővebben lent. Tanács?

Figyelt kérdés
Azt nem tudom hogy ő is szeret-e engem vagy tetszem-e neki. szerintem nem. Itt jön a gond. Szerintem csak szórakozik velem. Ölelget, simogat, azt kéri hogy hogy megcsókolhasson, meg olyan közel jön hozzám és ÚGY néz rám. De amikor velem van akkor ott másnak mondogat ilyeneket mint nekem. és sejti hogy belé vagyok esve, de nem biztos benne szerintem. Szerintem csak magába akar bolondíani ès szórakozik velem. Mit csináljak? Mondjam el neki? Vagy viszonozzam a flörtöléseit ès én is játszadozzak vele? Szeretem Őt.

2012. dec. 10. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Jéézusom, már megint egy agysejtpusztító kérdés és probléma.

Egyszerűen ne hagyd, hogy úgy kezeljen mint egy kutyát. Legyen már benned egy kis tartás és hagyd a francba ezt a srácot.

2012. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fiú vagyok, és énis ugyanazt csináltam mint ez a srác... semmi rosszidnulat nem volt bennem, bár jólesik az embernek, ha kell valakinek... fűzögettem a csajt, hogy csókolózzunk(akkor még azt mondtam, hogy bármi történik ne szeressünk egymásba) aztán végülis megcsókoltam, nem csókolt vissza olyan szenvedélyesen, de akkor belészerettem... aztán elmondtam neki, de ő kiszeretett belőlem... 2 hétig nem beszéltünk, de most újra jóba vagyunk, kezdődik előlről, de most nem hagyom, hogy elfajuljanak a dolgok, és megint elrontsam... szóval csókold vissza, kissé szenvedélyesen, és lehet, hogy belédszeret :)
2012. dec. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat :))..mostmár olyanokat is mond nekem hogy szeret..de így mindenki előtt mondja igy: (nevem)! Szeretlek!

Most erre mit mondjak?

2012. dec. 14. 19:29
 4/4 anonim válasza:
Énis fiu vagyok 15 éves de nem volt még barátnőm! De azt el mondhatom neked hogy ne higgy egy szeretlek szónak nem biztos hogy komolyan gondolja ha már egyszer másnak is mondja
2017. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!