Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megálmodtam volna, hogy el...

Megálmodtam volna, hogy el fogunk távolodni egymástól a legjobb barátommal? Mért csak most jöttem rá?

Figyelt kérdés

Volt egy gyerekkori legjobb barátom. Ő lány, én fiú. Még most is szomszédom. Szinte mindig a másiknál voltunk. Számtalan közös élményünk van... De eltávolodtunk. Amit megálmodtam szerintem, csak most, így 3-4 év múlva jöttem rá, hogy mit is akart volna üzenni ez az álom.. Szóval kiskoromban nagymamám szobájában aludtam nagymamámmal. Azt álmodtam egyszer, hogy azzal a lánnyal játszunk, felfedezünk helyeket. Olyan Robin Hood féle ruhánk volt. Boldogok voltunk, portyáztunk, kalandokba keveredtünk.

Van egy betonépület az udvaron, nem nagy, ma már lomos, régen disznóól volt.

Valahogyan a mi udvarunkon kötöttünk ki. Ezzel a lánnyal a betonépületbe bementünk, ahol mellesleg csak egy vasajtó van, és a mi házunk belsejében a bejárati ajtónál kötöttünk ki. Az ágyamhoz szaladtam, befeküdtem.

A lány ezt ordibálta: "Ne menj. Maradj kérlek. Menjünk tovább élményeket szerezni!!"

Nem hallgattam rá, befeküdtem, lehunytam a szemem, és rögtön elaludtam. De ebben a pillanatban fel is keltem a valóságban.


És ma már csak köszönő viszonyban vagyunk. Vajon megálmodtam volna, hogy ez lesz? Nem mentem vele, otthagytam, és megharagudott rám ezért, és ma már nem is beszélünk?! Rossz ezt felfogni.. Magamat okolom emiatt az egész miatt.. De ma jöttem rá, hogy ez az álom azt akarta volna üzenni, hogy "elhagyom" őt.

Szerintetek?


2013. jan. 1. 19:34
 1/1 Darky ***** válasza:

Szerintem nem azert vagytok rossz kapcsolatban mert almodban nem maradtal vele ;)

Es ne is okold e miatt magad.

2013. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!