Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Még kiskoromban álmodtam mit...

Még kiskoromban álmodtam mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Olyan 5-6 éves lehettem amikor ezt álmodtam de még most is szín tisztán emlékszem egy részletre belőle.

A történet az óvodában játszódott ahol az udvaron játszottunk a legjobb barátnőmmel amikor megjelent egy oroszlán. Mi felmásztunk egy kis vas házikó tetejére. Mindenki menekült én rettenetesen sírtam és ekkor ébredtem fel.


2013. jan. 1. 20:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Még mindig a legjobb barátnőd? Nekem hasonló álmom volt.. azóta eltávolodtunk egymástól.. és ezt kiskoromban álmodtam meg, de csak így 14 évesen jöttem rá, mit is akart üzenni az álom.. Vannak jósálmok.


És hogy ez mit jelent, azt csak te tudhatod. Csak magadtól jöhetsz rá, mi volt az álmodnak az üzenete.

2013. jan. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!