Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiskoromban ezt álmodtam, mit...

Kiskoromban ezt álmodtam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2 lépcsőből áll a házunk: garázs-->lépcső-->1. szint/nagymamámék-->lépcső--> mi. szoval nővéremmel lementünk az1,re és hirtelen ott volt anyukám is. egy csúszda lett a lépcső helyén és lecsúsztatott anya de eltünt és amikor leértem az aljára, a küszöb után egy kicsike kb 10cm es kör volt amibe beleestem.aztán már azt álmodtam hogy rohanunk fel én és nővérem a lépcsőn 1 rabló elől aki be akar tenni a zsákba. a 2. lépcső közepén elkapja a nővéremet és gyorsan bemegyek az ajtón és ordítok anyáéknak és azt látom hogy a tv-t nézik és nem hallanak/ nem figyelnek rám.
2011. máj. 5. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez csak egy egyszerű rémálom, én is egy csomó ilyet álmodtam. :)
2011. máj. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Álomszimbólumok jelentése:

lépcsőt látni : ügyeljünk a hírnevünkre, mert veszélyben forog

lejönni a lépcsőről: szívélyes fogadtatás

felmenni a lépcsőn: rossz hírbe kevernek

lépcsőház: rangbeli változás

menekülni: veszélytől menekülsz meg

rabló: valaki, akitől nem várjuk csúnyán rászed és megkárosít

zsák: a szexuális erő jelképe amelynek méretét a zsák állapota fejezi ki

üres zsák: nélkülözés

anya: a termékenység szimbóluma. Ha ritkán álmodunk róla akkor jó vele a lelki kapcsolatunk. ha gyakran akkor nem tudjuk milyen ez a kapcsolat, még nem vagyunk elég önállóak.

gyermekét féltő, aggódó anyát látni. másik ember szerencsétlensége ránk is kihat

kör: az élet szimbóluma zártságra utal, az ember tévelyeg és nem talál kiutat

kört látni: rágalom

körben állunk: tévútra vezetnek

2012. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

jah ás mégegy

kiáltás: szerencsétlenség

2012. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj.. nem minden álomnak van magyarázata.

Nem minden tárgynak van jelentősége amit látunk álmunkban..

És nem mind azt jelentheti, ami az álomkönyvekben le van írva.


Azt pedig, hogy mit jelent/jelenthet(ett) ez az álom, azt csak is te magad tudod megfejteni. Senki más. Hiszen te ismered magadat, és csak te tudod, hogy milyen érzéseid vannak.. Lehet, hogy csak egy szimpla rémálom volt, de az is, hogy komoly mondanivalója van.. vagy esetleg jósálom volt.


Sok álom csak évek múlva nyer értelmet, csak évek múlva jövünk rá arra az üzenetre, amit az álom akart nekünk üzenni..


tapasztalat...

2013. jan. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!