Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Kiskoromban gyakran álmodtam,...

Kiskoromban gyakran álmodtam, hogy a vasúti síneken sétálok, de amikor hallom, hogy jön a vonat, nem tudok megmozdulni, csak várom, hogy elüssön. (? )

Figyelt kérdés

Ma eszembe jutott, hogy megkérdezem itt, mi oka lehetett..hátha 2 reptoidinvázió között.

(amúgy tudom, hogy nem lehet megfejteni, mert régen volt, meg nem volt számottevő trauma az életemben, meg biztos sokat ettem vacsorára..de én mindig csak válaszolok a hülye kérdésekre, egyszer hadd tegyek fel én is egyez! (: )



2011. dec. 15. 20:18
 1/3 eugenica válasza:

Nincs ezzel semmi gond.

A sínek a két agyféltekét szimbolizálják,melyeket a tudatod egyesíteni kíván egy ütközéssel, mint mikor a forró vasat eggyé kovácsolják.

Hagyd, hogy az álmodban megtörténjen az ütközés,de ne félelemmel, hanem várakozással várd.

Meglátod egy extasy tabletta sem ér fel azzal az örömmel, melyet felébredésedkor érzesz.

2011. dec. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Peruccsia ***** válasza:

Féltél valamitől, a vonat meg a sín csak egy környezet.

Nekem is volt ilyen, talán attól sok mindenben a felnőttek döntöttek helyettem, szerintem ezt a tehetetlenséget jelképezi, hogy mások döntenek a sorsodról.

2011. dec. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom (: szerencsere mar evek ota nem almodtam ezt, de azert jo tudni (:
2011. dec. 18. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!