Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom?...

Mit jelenthet ez az álom? (Vonat, utazás, ablak, halál)

Figyelt kérdés

Egy vonaton utaztam három útitársammal, az egyikük egy fiatal férfi volt, a másik egy velem hasonló korú lány (az álmomban jó barátnőm), a harmadik pedig egy idősebb férfi, aki úgy nézett ki, mint a rajzfilmekben a komornyik. A lányban is volt valami rajzfilmszerű, a ruhája régies (majdnem olyan, mint amilyen a hercegnőknek szokott lenni) és főkötője is volt, de ugyanakkor életszerű is.

A vonaton a szomszédos ablaknál állt egy nő, aki nézett ki az ablakon és közben énekelt. Utána én és a három társam lefeküdtünk az ülésekre aludni. Volt takaró is, nagyon kényelmes volt, majdnemolyan, mintha a saját ágyamban feküdtem volna. Majd nemsokára halljuk, hogy fegyveres banditák szálltak fel a vonatra és elkezdtek lövöldözni. A komornyik rögtön kiugrott a mozgó vonat ablakán (jó nagy ablak volt), kis gondolkodás után a lány is. Néztem utánuk (túlélték), én is ki akartam ugrani, a vonatablak előtt voltam, de nem mertem. Végül lelőtték a mellettem levő férfit és engem is. Elsötétült minden. Ekkor ébredtem fel, de kicsivel előtte már tudtam, hogy csak álmodom.



2013. jan. 11. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
hétfőn elüt a busz
2013. jan. 11. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)
2013. jan. 11. 05:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy filmrendezőnek kellet, volna menned? :D
2013. jan. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
elüt a busz ... xDDD am szerintem azt jelenti hogy valami izgalmas dolog fog veled történni a héten.... vlmi olyasmi hogy bajba kerűlsz de te azt hiszed hogy ez jó dolog....
2013. jan. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelentések

--A vonat út vége rossz! --

ez azt jelenti hogy rossz felé haladsz az életben!

-- Az éneklő nő --

a félelmeidet szimbolizálja, és mindent ami a rossz úton tart!

-- az ablak --

itt a menekülési lehetőség szimbóluma! a rossz útról való megszökés!

-- tétovázás az ablak előtt (a menekülés megtagadása) --

félelem a változástól!


Tanulság: Ne félj a változásoktól. Merj váltani az életetben.

és akkor túl éled a "banditákat"! :)


Dr. Gyakorikérdések xDDD

2013. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a vonat minden féle képp késést jelent,, valahonnan elkésel,,
2013. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!