Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az asztrál utazás és a tudatos...

Az asztrál utazás és a tudatos álmodás egy? Ha nem, akkor mi egy bennük és miben különböznek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Asztrálutazás nincs. (Egy ausztrál utazásra viszont lehet, hogy egyszer befizetek.)


A tudatos álmodás viszont létezik, ez egy nagyon szórakoztató dolog, velem gyakran előfordul, olyan, mint egy tökéletes számítógépes játék (tökéletes virtuális valóság). Lényege, hogy álmodás közben rájössz, hogy álmodsz, de nem ébredsz fel, hanem elkezded irányítani az álmot. Ekkortól kezdve az fog történni, amit akarsz, hogy történjen, olyan világot teremtesz magad köré, amilyet akarsz, olyan embereket hozol be, amilyeneket akarsz, parancsolsz nekik, bármit irányíthatsz, de önállóak is lehetnek.


Már csak azért sem lehet "utazás" a tudatos álmodás, mert a tudatos álmodásban semmi sem valóságos. Ezt onnan tudjuk, hogy az történik, amit akarsz. Ha azt mondom, hogy itt nőjön ki egy hegy a földből, akkor kinő. Ha azt mondom, hogy itt most épüljön fel egy pillanat alatt egy város, akkor felépül. Mindent én szabályozok, tehát az egész az én agyamban játszódik, nincs ebben semmi ezoterikus.

2011. szept. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én viszont hiszek az asztrálutazásban, de annak semmi köze a tudatos álmodáshoz. Régebben, mikor gyakran volt alvási paralízisem, mindig azt álmodtam, hogy reggel felkelek, bemegyek a munkahelyemre dolgozni, szóval mindent úgy csináltam, ahogy a valóságban is, de valamiért mindig rájöttem, amikor már a belvárosban voltam, hogy a testem otthon van és ettől nagyon megijedtem. Ilyenkor próbáltam felébredni, visszatérni, de nem tudtam hogy kell, mert akkor ott az tűnt valóságosnak. Ezek az álmok borzasztó valóságszerűek, szinte rémisztő volt. volt olyan ,hogy amikor valóban felébredtem már akkor sem voltam biztos benne, hogy ébren vagyok.
2011. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő egy másik síkon történik. Az álom csak az elméd egy síkján (legtöbb esetben), viszont az asztrál utazás az asztrális síkon történik.
2011. szept. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is kell hozzászólnom, de azért leírom én is; Nem ugyanaz.
2011. szept. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!