Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Van egy visszaterő álmom már...

Van egy visszaterő álmom már kiskorom óta. Mitől lehet? Horrorfilmet nem nézek

Figyelt kérdés

Mindig azt álmodom, hogy futok a kertünkben, és valaki el akar kapni, és én egyre jobban lelassulok.mindig félelmeteset álmodok. Álmaimban és a valóságban is volt már halálközeli eseményem.

A valóságban-majdnem elsodort a tenger olszországban

Betemettek .egyik nagybátyám. Hóval és szerencsére kijött a házból a mamám, különben már alig kaptam levegőt

-amikor eltörött a szegycsontom, egyik orvosismerősömtől kellett megtudnom, nem az ápolóktól, meg a gyerekorvostol, hanem egy falubelitől , mert csak neki mondták el , hogy ha még jobban összeszorították volna akkor a szívemnek is vaja lett volna.

Álmaimban meg csúnya alakokat látok

-vízbe fulladok

-esek le az égből meg ilyenek

Kérlek segítsetek mért lehet.



2013. jan. 12. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok szakértő, de szerintem azért, mert van néhány ember akivel szembe kell nézned, akik kergetnek. Hehe, nyugi csak szopattalak, gondolom mert rémálmod van néha-néha, mint minden normális embernek.
2013. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt sem csodálnám ha megölnének, mert ami itt megy az már kibirhatatlan. Iskola.meg mindn
2013. jan. 13. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok trauma ért,mint azt írtad,és ez nagyon nyugtalanít.

Az álom legtöbb esetben tükrözi a valóságt,csak éppen úgy,ahogyan te szeretnéd látni. Még akkor is,ha nem szeretnéd,pedig mégis szeretnéd. xD Ez hülyén hangzott,de ez a tudatalatti.

2013. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Áron.Lazio válasza:
szerintem meg a halálközeli élményen van a hangsúly. a tudatallatid dolgozik
2013. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy őseidtől örökölted ezeket a emlékeket és ma is erősen élénkek a memóriádban. Tanuld meg elsimítani ezeket a rémségeket saját gondolataiddal.Keress rá;

[link]

19. f. A két csodálatos lelkünk.

29. f. Érezni belső valónkat, lelkünk energiáit.

28, f. A csodálatos, és titokzatos emberi test...

A másik blogban is van ilyen fejezet

[link]

69.f.Gyógyulni a Lelkünk segítségével.

2013. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!