Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért mondja valaki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja valaki, hogy neki se könnyű (szakítás van a háttérben és ő " kezdeményezte") ha mégsem lép semmit, csak folyamatosan negatív dolgokat hoz fel ez ügyben hogy miért nem működne?

Figyelt kérdés

2012. nov. 30. 19:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert egy, már rosszul működő kapcsolatból se könnyű kilépni a rengeteg közös emlék és kötődés miatt.
2012. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú? És ő szakított valakivel?
2012. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mert kínos a szitu, bűntudata van amiatt, hogy mi lesz most veled.
2012. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Lány vagyok és ő szakított velem.

Hogy rosszul működőtt -e a kapcsolat? Hát, hiába sírtam sokat miatta én boldog voltam, és a szakítás előtti 2-3 nappal előtt még ő is az volt, mások is mondták neki hogy ki van virulva. Azt mondta nekem miattam ilyen, attól hogy én voltam neki.( aztán lehet nem is miattam volt..már ez is megfordult a fejembe) Aztán már azt mondta nem volt az.

Bűntudata van...az meglehet.

2012. nov. 30. 23:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát az az igazság hogy nekem is volt egy több jó hosszú kapcsolatom, ami nem olyan régen lett vége. Én szakítottam nálunk és rám is szó szerint ezt mondják, hogy ki vagyok virulva. Próbált azóta megkörnyékezni ez ex, de pont ő az, aki miatt most tök jó kedvű lettem és örülök. Nem ő az én párom és soha nem mennék vissza hozzá. Nekem sem könnyű, mert egy több mint 10 éves kapcs. volt és fura egyedül, de sose mennék vissza.


Szóval ebből a megközelítésből azt mondom, hogy természetes, hogy neki se könnyű, de ha ki van virulva és jól érzi magát (nem akarlak megbántani), de szerintem sose megy vissza hozzád. Mi se vesztünk össze, néha eszembe jut hogy hogy egészítettük ki egymást (főleg ha cipekszem haza a vásárlásból meg ilyenek - megszokás), vagy ha nincs kihez kaja közbe szólnom. De ennyi volt! Fő hogy boldog vagyok és már másnap az voltam. Ő kb. 3 hó után sírt nekem a telóba pedig egy nagy ego. Fura volt! Sose sírt, de ez van. Döntöttem.

2012. dec. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jah és nő vagyok, de kivehető hiába nem írtam oda (#5)
2012. dec. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként úgy értem, hogyha ki volt virulva, egyáltalán nem biztos, hogy miattad. Lehet meghozta a döntést magában, hogy vége és ettől. (de tényleg nem akarlak megbántani. nincs két olyan eset ami egyforma. csak most jól bele tudom élni magam a helyzetbe, mert hasonló történt velem)
2012. dec. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom lehett igazad van és azért volt boldog mert már akkor szakítani akart. Csak akkor meg az a fura hogy mikor én mondtam hogy szakitsunk (bár én nem gondoltam komolyan) akkor mindig azon volt hogy ne..és kérdezte hogy ugye akkor nem szakitunk ?

Meg minek sírt máskor is, meg a szakításnál is? Meg miért volt maga alatt miután vége lett? Most nemtom milyen lelki állapotban van, de ő biztos nem olyanba van mint én..

De abban biztos igazad van,hogy nem jön vissza hozzám mert még most is ezt mondja.

2012. dec. 1. 14:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is mondogatta néha-néha az exem, hogy legyen vége. Mégis úgy végződött, hogy én szakítottam.
2012. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez miért van? Hogy az egyik fél mondja a szakítást (én vagy az exed) aztán mégis a másik fél mondja ki az "ítéletet " (te vagy az én exem) ráadásul véglegesen.
2012. dec. 1. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!