Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mostanában, szédülési hullámok...

Dj kérdése:

Mostanában, szédülési hullámok törtek rám, bal oldali zsibbadás, nyugtalanság az agyam jár folyamatosan. Be feküdtem a korházba de hála az égnek nem találtak semmit (CT-töl kezdve a nyaki ultrahangig minden negativ lett) most akkor mi lesz?

Figyelt kérdés
Irtak fel gyogyszereket (Asactal 100mg-Betahistin-ratiopharm 16mg) Mivel itt nem találtak semmit ezért azt tanácsolták hogy forduljak pszichologushoz, ugyis tettem a doki felirt nekem (Frontin 0.25mg-os nyugtatót) Na most ezeket a gyogyszereket lehet nekem együttesen alkalmazni? Erre szeretnék választ kapni. (Asaktal-reggel 1, Betahistin 3+1 Frontin 3+1)
2012. szept. 7. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A Frontin enyhe nyugtató. Mellesleg biztos, hogy nem a pszichokógus írta fel, mert ő nem írhat gyógyszert. Az asaktal vérrögképződés gátló, a Betahistin meg szédülés gátló. Ha nem végzel veszélyes munkát, nem vezetsz autót, akkor szedheted a frontint, bár ezt az orvossal kellett volna tisztáznod. Mellesleg ezek a gyógyszerek ia azt mtratják, hogy nem találtak nálad semmi konkrét betegséget. Persze ez sem jó dolog. Ez azt jelenti hogy lappang benned valami. Érszűkület. Dohányzol? Mert az nagyon rossz jel...
2012. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!