Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent szellemmel álmodni?...

Mit jelent szellemmel álmodni? Mit jelent sírással álmodni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 07:55
 1/4 anonim válasza:

tessék:

Szellem – Fehér, élvezet; fekete, probléma, nehézség. Egyes amerikai indiánok szerint ez nagyon rossz ómen, az álmodó gyors halálát prognosztizálja.


Sírás, könnyhullatás – Öröm, siker.


remélem segítettem :)

2013. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én a szellemet magát nem láttam csak a dolgok maguktól mozogtak és nagyon féltem... Ez mit jelenthet?
2013. jan. 19. 14:31
 3/4 anonim válasza:
azt már nem tudom általában arról álmodtsz ami egésznap megtörténik veled és ez az agyad feldozgozza és így jönnek a jó frappás álmok :DDD de van amikor késöbbi jön előbbi .Sőt az is fontos amikor lefeküdtsz aludni utoljára mire gondolsz elalvás elött :)
2013. jan. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mennyire segít, de maga a félelem ezt jelenti:

- Ha olyan dologtól, tárgytól félsz, ami ébren kedves a számodra: zavarban vagy egy kapcsolatodban; kis árulásra kényszerülsz.


A szellem/kísértet:

- Ha ijesztő: rossz lelkiismeret, ha barátságos; nem ébreszt félelmet: elfogadod magad és másokat olyannak, amilyenek; kiegyensúlyozottság, tolerancia. Kísértet fehér lepelben: érzelmi, értelmi gazdagodás. Áttetsző kísértet: jó emberismerőnek hiszed magad, úgy hiszed, belelátsz másokba; vigyázz, könnyen tévedsz! Kísértet, ha üzenetet hoz, tanácsot ad: tisztában vagy a saját esendőségeddel.


sírás, sírni

saját sírásod: múló bánat; megszabadulás, megkönnyebülés. Sírást, síró hangot hallani: régi, jobbára kényszerűségből elkövetett hibád; szorongatott helyzeted emléke. Síró embert látni: vetélytárs, akivel szemben mindent bevetsz.


Azt hiszem az egészet összeadva már kb körvonalazódik előtted a dolog, legalábbis én ezek alapján sejtem miken gondolkodhattál aznap :)

2013. jan. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!