Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Hogyan kell tudatosan álmodni?

Hogyan kell tudatosan álmodni?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudatosan álmodni mert nagyon szeretem ezt csinálni. Csak nem tudom hogy hogyan kell. 3x sikerült csak nem tudom hogy hogy. és a www.tudatosalom.hu-t ismerem, szóval valami más tippet kérek
2013. jan. 15. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olyat tudok csak, hogy amiről nem akarok, arról nem álmodok. Elalvás előtt gondolok azokra a dolgokra, amikről nem szeretnék álmodni, és akkor azokról nem is álmodok. Általában az előző napomat álmodom meg másképp, de ha végiggondolom a napot, akkor másról álmodok.
2013. jan. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A youtube kiad pár érdekes videót, ha beírod hogy tudatos álom. Amúgy egyszer nekem is sikerült, gondolom neked is az a neheze, hogy álmodban eszedbe jusson, hogy álmodsz. A Wikipédia - Tudatos álom cikke jónak tűnik és a végén több linket is találsz a témában.
2013. jan. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 erik0600 válasza:
én csak egy valamire tudok gondolni és mindig azzal álmodom
2013. jan. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!