Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Árult már el számodra fontos...

Árult már el számodra fontos személy? Milyen azóta a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Pl megosztatok vele egy titkot, megkéritek, hogy ne adja tovább, de ő mégis megteszi? Pl megharagszok rátok, és ebben a haragos állapotában továbbadja a titkotokat? Utána persze amikor lenyugodott, már bánja a dolgot, de ezzel semmit nem tud visszacsinálni. Mi lenne tovább?
2012. nov. 29. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen.De azóta eltelt már egy bizonyos idő,nem tudok haragudni huzamos ideig ilyesmiért.Bár nem felejtek :)
2012. nov. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze, de én sem tudok haragudni, és még mindig jó viszonyban sőt szeretetben vagyunk

mondjuk engem soha nem árultak el ugymond gonoszkodásból, inkább naivitásból, és pillanatnyi butaságból, de szerintem rossz szándék nem volt benn, de nincsenek is rossz szándékú barátaim ismeröseim, uh nem tudom

2012. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!