Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Évek óta mindig ugyanazzal a...

Évek óta mindig ugyanazzal a férfivel létesítek szexuális kapcsolatot vagy éppen csak kellemes perceket/órákat töltünk együtt álmomban. (csókok, stb. mint egy boldog fülig szerelmes pár)?

Figyelt kérdés

Nem ábrándozok róla.És amikor álmodom vele az mindig felkavar,borzalmas élethű és hatása alatt vagyok egész nap.(van,hogy napokig) Évente 3-4 alkalommal álmodok vele kb... (ez a férfi egy nagyon jó társaság számomra de nagyon rég nem találkoztunk és csak ritkán értekezünk)

Van ötlet hogy miért van ez?


2013. jan. 23. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:
találkozz vele és megtudod mit érzel.
2013. jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézz szembe a valósággal: tetszik neked a pasi!
2013. jan. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelenlegi kapcsolatoddal nem 100% minden, és emiatt tudat alatt eljátszadozol más alternatívával is.
2013. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éhes disznó...
2013. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hm...ettől féltem..

Ezek nekem is eszembe jutottak csak saját magamnak is tagadom..

De nem lehet hisz nagyon jó barátok vagyunk/voltunk(mivel már rég találkoztunk,beszéltünk)és mindketten foglaltak vagyunk..:)

Érdekes dolgok ezek..

2013. jan. 23. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!