Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehetek szerelmes egy...

Szeszil kérdése:

Hogy lehetek szerelmes egy olyan férfibe akit már 7 éve nem láttam? Előtte 5 évig együtt dolgoztunk, ő többször kikezdett velem de nekem nem kellett és most sem. Nem értem miért, mitől van bennem ez a rendkívül erős vágy.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kezdjek ezzel a jelenséggel. Mi lehet ez? Átok? Rontás? Büntetés? Vagy HAARP technológia?
2012. szept. 24. 11:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"..de nekem nem kellett és most sem."

Szerelmes vagy de nem kell? Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

2012. szept. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 nagylzs ***** válasza:

Az ellentmondáson kívül még:


"Nem értem miért, mitől van bennem ez a rendkívül erős vágy."


Milyen vágyad van? A társaságára vágysz, vagy a testére, vagy arra hogy irigykedjenek rád az emberek? Így hogy semmit nem mondtál róla, biztos mi se fogjuk tudni hogy miért van benned. :-)

2012. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

A szerelem örök. Az a nagyszerű érzés...

Ha beteljesül: akkor viszont át megy, át KELL hogy menjen egy olyan "egy vagyunk" érzésbe -ami már más.. (nem kellett és most sem: ez jó, nem akartad "birtokolni" mert az is más, nem szerelem,birtoklás,sajnos, nagyon más..)

Szerinted, mit jelent Adynak ez a pár sora:


"Meg akarlak tartani téged,

Ezért választom őrödül

A megszépítő messzeséget.


Maradjon meg az én nagy álmom"


Így van ez. Jó neked, Cecile, nem büntetés ez.

2012. szept. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem kellett? És most sem kell?

Akkor nem vagy szerelmes!:)

2012. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Azért nem kell mert tudom ,hogy egy gátlástalan ,szemét.

Amúgy mint azóta megtudtam ,nős és boldogan élnek.

Az gond,hogy 7 éve még csak nem is gondoltam rá ,főleg így.Aztán egyik pillanatról a másikra halálosan szerelmes lettem belé.Ez számomra nagyon értelmetlen.Azért gondoltam,hogy nem természetesen alakult ki.

Az erős vágyon természetesen azt értem,hogy a szívem vágyik a közelségére és megszeretném őt kapni de az eszem ennek ellent mond.Hallottatok már ilyesmiről máshol?

2012. szept. 24. 12:05
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik vágynak, de ezt ne keverd össze a szerelemmel. Kár lenne bármit is kezdened, hiszen ez a férfi már megtalálta a boldogságát és éli világát.
2012. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Igen tudom,hogy megtalálta a párját és kívánok nekik sok boldogságot.De ha nem szerelem akkor mi?

Igen erős médiumi képességekkel rendelkezem ,de nem fejlesztettem mert így is belelátok emberek életébe akkor is ha nem akarom.Ez nagyon zavaró tud lenni főleg amikor az érzelmeik is átjönnek.Lehet,hogy megint csak erről lenne szó?Tudom,hogy ez milyen hülyén hangzik de ha tud valaki akkor segítsen megszabadulni tőle.

2012. szept. 24. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez számomra szimpla kémiának, meg pszichológiának tűnik. Hiányzik "vmi" az életedből ezért vágyakozol erre a pasira, de ez nem összekeverendő a Szerelemmel!! Azon meg kár filózni h mi lett volna ha kell, bár azt írtad most se kéne...

Lényeg a lényeg h sztem kéne neked egy helyes, jól szituált pasi. :) Sok szerencsét a megtaláláshoz!

2012. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet ,hogy igazad van és csak szimplán pasi hiányom van.
2012. szept. 24. 12:44
 10/13 anonim ***** válasza:
9%
Gátlástalan szemét, de azért oda vagy érte 7 év után is. Nincs itt semmiféle rontás meg ilyen-olyan technológia, lányom, ez egész egyszerűen azért van, mert egy hülye p*csa vagy!
2012. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!