Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent olyat álmodni,...

Mit jelent olyat álmodni, hogy nemrég meghalt rokonom feléledt, és már a temetés után találkozunk vele, de úgy hogy megint él, és el sem tudom hinni, hogy mi is van, meg hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Öregotthonba volt, de álmomba nagyanyámék volt, ahova ők mondták neki hogy menjen, abba a szobába úgy. Soha nem volt ott. És már álmomba is meghalt, és úgy éledt fel. Ezért fura. Mit jelenthet?
2013. jan. 26. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam halott rokonnal. Simán lehet felvette veled a kapcsolatot. Akart is valamit, vagy csak úgy ott volt?
2013. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmi földöntúlit,csupán az agyad szüleménye.Én sokszor álmodtam már ilyesmit Apámmal kapcs. és értek a pszichológiához.Ez feldolgozás miatt van.Nem ezo-kategória.
2013. jan. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet.
2013. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy felvette a kapcsolatot, a szokásos szitu volt, mint amikor már beteg volt, hogy engem megismert, de a többiekre nem emlékszem hogy most megismerte-e, csak arra hogy beszélt hozzám, én meg kimentem sírva, mert én azt hittem meghalt, és nem tudtam mi van. Aztán visszamentem, és megkérdeztem mamát, hogy hát nem meghalt dédi, hát már el is temettük, és erre annyi volt a válasz, hogy mondtam én, hogy az otthonba útba volt. És itt felkeltem. De amúgy szeretném, ha felvenné a kapcsolatot, szerintem érzi ő is, hogy szerettem és szeretem, merem mondani hogy legjobban a családból. Egy kicsit ha beszélhetnék vele, vagy valami, nagyon jól esne, ha éreztetné, hogy itt van, még ha csak álmomba látom is. Szeretnék tőle választ is kapni egy-két kérdésemre, ami azóta történt.

Viszont még valami olyan is van, hogy azt kérdezte, hogy hát csak eljöttél, mert amikor már kórházban volt, akkor nem voltam nála, mert nem engedtek. Meg már álmomba az a jelenet volt, amikor nem sok ideje van hátra. Vagyis mint ahogy elmondták, hogy lázas volt, meg nem fájt semmilye, az utolsó előtti napja, másnap 11 előtt meghalt. Holnap lesz egy hónapja. Szerintem valamit jelezni akar nekem, vagy nem tudom. De én bízok benne, hogy felveszi a kapcsolatot, szeretném tartani vele.

2013. jan. 26. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hiszek az ilyesmiben,de leírás alapján fogadd már el,hogy meghalt b+.Nyugodjon békén,te meg hagyd!
2013. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy hónapja hogy nincs, de ez volt az első.
2013. jan. 26. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!