Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagynéném elég furcsa dolgot...

Nagynéném elég furcsa dolgot álmodott rólam, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nagynéném azt álmodta rólam, hogy meghaltam és a régi kutyájukkal ( aki elég fontos volt nekik ) eltemetett valahova, de nem tudta felidézni a helyet, így nem tudta elmondani anyáméknak, akik teljesen közömbösen vették a halálomat.
2013. jan. 27. 00:15
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Azt jelenti, hogy új fejezet kezdődik az életedben, és anyádat. Nagynénéd segítene neked életed új fejezetében, de nem tudja, hogy hogy fogjon neki. Anyukádnak is elmondja, de ő csak azt mondja rá, hogy hagyjuk a gyerekre, nagy fiú/lány már.
2013. jan. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

"új fejezet kezdődik az életedben, és anyádat"


Ja, ezzel egyetértek, anyádat!

2013. jan. 27. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy most te léptél nála a régi kutyája helyébe :D
2013. jan. 27. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

nos én azt olvastam ha egy még élő emberrel álmodik valaki, és az meghal akkor valószínűleg haragból is lehet..

Mármint h lehet a nagynénéd valamiért haragudott rád, esetleg te megsértetted őt.. legalábbis én hasonlót olvastam egy álmoskönyvben.

2013. jan. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!