Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetett ez a nagyon...

Mit jelenthetett ez a nagyon fura álom?

Figyelt kérdés

most 3-4 óra fele ledőltem egy kicsit és most keltem fel, nagyon fura történt velem álmomban.. szóval ne nézzetek hülyének nem 10 éves vagyok és nem is néztem már 1 hete tv-t.


szóval az történt hogy mintha álmomban be kerültem volna egy körbe ahol sok ismerős van, meg ismeretlenek is élők és holtak is egyben. az egész egy hatalmas korcsolya pályán játszódott ahol szinte repültünk a jég felet.. ott mindenki szerette és normális volt egymással, mikor elmentünk mintha vártak volna vissza,hogy oda én még vissza fogok kerülni álmomba és bármikor mehetek..

röviden ennyi.. tudom h elég hülyeség de ott nagyon komoly és elegáns volt.. mintha meghaltunk volna és ez lenne a halál utáni élet.. mit jelent ez az álom???

NORMÁLIS válaszokat lécci..



2013. jan. 16. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Talán csak szeretetre vágysz. :) Mert írtad, hogy ott mindeki szerette egymást....

Vagy csak érdekel az a kor, ahol minden elegáns volt és komoly, pl. egy bálban...érted. :)

2013. jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!