Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » A tudatos álmodást gyakorlom...

A tudatos álmodást gyakorlom és a WILD teknikával próbálkozom. Feltehetek egy pár kérdést?

Figyelt kérdés
Volt, hogy WILD közben, átjárt, kirázott a hideg és nem tudom miért. Ez remélem természetes és jó lenne, ha ellátnátok pár jó tanáccsal.

2013. febr. 1. 12:02
 1/4 anonim válasza:
gyakorikérdések helyett ezt a témát inkább a [link] oldalon nézegesd. Ha kezdő vagy nem a legjobb a WILD-dot erőltesd, mert nagyon nehéz.
2013. febr. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

*erőltetned

WBTB sokkal hasznosabb vagy WBTB+ WILD

2013. febr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

'Tisztában vagyunk tudatállapotunkkal (Tehát pontosan tudjuk, hogy ébren vagyunk-e vagy álmodunk)

Tisztában vagyunk azzal, hogy szabadon dönthetünk (Például nem kell elmenekülnünk rémálmaink álomalakjai elől, más döntési lehetőségünk is van.)'

Most hogy megnéztem ezt az oldalt rájöttem, hogy ezek a szintek nekem is szoktak lenni. Egyik legjobb érzés, amikor valahogy beugrik, hogy ez az álom, és nem tud bennem kárt tenni a rémálom alakja és azt teszek vele amit akarok. :D kár hogy ilyen ritkán van, jó lenne beleásni magam a témába.

2013. febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hatlábú Farkas ***** válasza:

Nem javalom a wild moccert.

Gyenge, mint a windows, eros dolgokat, mi.t a tegnapi alom fojtatasa nem lehet vele csinalni.


Segitsek ? Irj a facebook omra.

2013. márc. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!