Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az Alkotó Álom című könyvben...

Az Alkotó Álom című könyvben írnak arról is, hogy hogyan kell kontrollálni az álmokat, hogyan kell "tudatos álmot" létrehozni?

Figyelt kérdés
11. oldalnál tartok (digitális), de eddig csak az álom körbeírásáról, fogalmáról, jelentőségéről volt szó. Érdemes tovább olvasnom, hogyha a fent említett "tudatos álomra" és az avval kapcsolatos dolgokra szeretnék választ kapni?

2012. dec. 3. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Látod, egy igazi könyvet végig lehet prörgetni az ujjaid között, s egy perc alatt felméred, mi lesz még benne, nem kell idegeneket kérdezni! :)
2012. dec. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mire számítottál? Hogy elolvasol három oldalt és rögtön álomtáncos-megasámánná változol?

Pontosan ez a baj veletek, hogy azt hiszitek, hogy azonnal, nehézségek nélkül és ingyen érhettek el bármit.

2012. dec. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Te, ki mondta hogy én számítok ilyenekre hogy megasámánná válok? :D Ezt a könyvet sok helyen olvastam (ahol a tudatos álomról olvastam), hogy ajánlják ezt a könyvet. Nos én eddig csak a 11. oldalra jutottam el és voltam elég bátor megkérdezni, hogy vajon lesz e benn róla szó, mert akkor nem kell feleslegesen elolvasnom 200 oldalt...
2012. dec. 4. 13:56
 4/6 Zsizsik666 ***** válasza:
Érdemes tovább olvasnod, benne van.
2012. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. dec. 4. 17:58
 6/6 anonim válasza:
Olyankor rá kell jönnöd, hogy álmodod, és akkor bármit csinálhatsz!
2013. jan. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!