Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy ember tényleg megtudja...

Egy ember tényleg megtudja álmodni azt, hogy találkozik egy idollal? (Bruno Mars, és lehet egy lány esetében is? )

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm azt mondta,hogy arról álmodunk, ami foglalkoztat minket. A másik pedig azt mondja, hogy tuti biztosan megfog történni az, amit álmodunk! Én ebbe belekavarodtam.:C Nem értek az álomfejtéshez, se semmihez és nekem ez nagyon fontos lenne. Egy lány összejön bruno marssal az álmában... megtörténhet a valóságban is? Köszönöm szépen a válaszokat!

2013. jan. 30. 18:33
 1/4 PrettyVillain ***** válasza:
100%
Double face palm.... nem.
2013. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

>A másik pedig azt mondja, hogy tuti biztosan megfog történni az, amit álmodunk!


Ha az én álmaim mind megtörténtek volna, már senki sem élne.

2013. jan. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ha megtörténne akkor én már világsztár lennék.

Vagy tán az vagyok?.....

2013. febr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sok elmélet van. Szerintem a leghihetőbb közülük a következő:

A memóriád két részből áll. A tudatos és a tudatalatti. Alvás közben az elméd kiválogatja, hogy melyik információt hol tárolja, amit nap közben láttál/hallottál/szagoltál/tapintottál. Egy alvási fázis kb. 2-3 óráig tart, ezalatt folyamatosan álmodsz. Egy-egy álom ált. csak néhány másodperces, 7-8 mp-nél sosem hosszabb, csak annak érzed. Általában az utolsó 10-15 álom egy-egy darabkájára emlékszel ébredés után, amit az agyad automatikusan -többé-kevésbé logikai- sorrendbe rak, kiegészít stb. hogy kijöjjön belőle egy komplett jelenet. Ezt tudod felidézni később. Ezt az elméletet követve kijelenthetjük, hogy ki mikor mit álmodott, valójában képtelenség. :)

Egyébként nem vagyok szakértője a témának, fogalmam sincs, hogy ebből mi igaz és mi nem. De hihetőnek tűnik.

2013. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!