Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mostanaban allandoan furcsakat...

Mostanaban allandoan furcsakat almodom, es nemertem az okat, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
allandoan vagy mar meghalt emberekkel almodom vagy teljesen,urcsa es ertelmetlen almokat,es tudom hogy alom csak az az elme gondolatainak a kivetulese de akkor sem ertem,mert ilyenekre nemszoktam gondolni.

2013. febr. 3. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Van valamilyen ezoterikus cucc ami bekerült az otthonodba mostanság?
2013. febr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az álmok nem attól függnek, hogy mire gondolsz, inkább az érzelmeidet jelzik. én is elég sok furcsa dologra szoktam gondolni, mégis olyan álmaim vannak, amik mind ezt túl szárnyalják és nem is tudnék gondolni rá. Hallottam olyanról is, hogy épp arról álmodunk, amire nem is gondolnánk. Pl. egy ismerősöm ha szakít a barátjával, eleinte sokat gondol rá, de amikor elkezd nem rá gondolni, akkor vele álmodik. Nem tudom, hogy működnek az álmok, csak, hogy nem a gondolkodásodtól függnek, különböző képi megjelenítésbe formált jelek, szerintem, amit álomkönyvvel meglehet fejteni.
2013. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy röviddel lefekvés előtt vacsoráztál? Én akkor szoktam furcsákat álmodni, ha tele hassal fekszem le.
2013. febr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!