Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?...

Anonim Leányzó kérdése:

Mit jelentenek ezek az álmok? Hogyan vethetnék ennek véget?! :S

Figyelt kérdés
elmondom a történetem hogy megértsétek!Kicsit több mint fél éve nagyon megbíztam egy barátomban, aki a legjobb barátnőm exe volt.. sokat hülyéskedtünk.. meg beszéltünk stb. egyszer hívott hogy szaladjak már fel vele a városban egyik közös ismerősünknél.Barátok voltunk bíztam benne felmentünk.. erre utólag összeraktam a képet, hogy valószínűleg meg volt rendezve.. a srác megerőszakolt! :'( Összetörtem lelkileg.. nem mertem elmondani senkinek. Ezután nehezen, de elmondtam egy barátnőmnek.. utánna a barátom látta rajtam, hogy valami nagyon bánt és hogy valami gond van.. de nem tudtam neki elmondani. aztán a fent említett mocsok írt egy ocsánat kérő levelet, amiből világossá vált barátomnak hogy valamit titkolok előtte. Faggatni kezdett, majd nembírtam tovább és elmondtam neki. Azt mondta hogy vége.. elrohant tőlünk, de aztán felhívott és azt mondta, ha elmondom a szüleimnek és rendőrt hívunk akkor mellettem marad. Visszajött és elmondta anyukámnak. Meglehetősen szigorú és elég konzervatív is.. meglepően reagálta le a helyzetet. Felpofozott.. és azt mondta hogy szégyent hoztam rájuk stb. (mert hogy a srác roma volt)de nem hívtunk rendőrt, és apám se tudta meg (hála Istennek). Ezután mindenkinek elterjesztették, hogy csak kitaláltam, nem erőszak volt, és én másztam a srácra.. elveszítettem a legjobb barátnőmet is, aki máig gyűlöl.. azóta nem találom a helyem.. a párom most is mellettem áll.. nem beszélek senkinek erről, úgy teszek mint ha túlléptem volna, de NEM. Mai napig gyakran álmodok Vele, a történtekkel, vagy a barátnőmmel.. sokszor ébredek sírva.. Gyakran álmodom azt hogy szeretem őt.. vagy hogy újra együtt vagyunk stb. MIÉRT?????????? Nagyon rossz.. az meg főleg, hogy mindent magamba folytok.. Mit kellene tennem? Hogyan szüntessem meg ezeket az álmokat? :( Segítsetek plííz! Lehetőleg normális válaszokat várok! Köszönöm!
2013. febr. 3. 10:07
 1/3 anonim ***** válasza:

hát, ezzel érdemes szakemberhez fordulnod!


Ez nagyon erős sokkhatás. Ezt nehéz egyedül feldolgozni.

Vannak egyesületek akik a bántalmazott nőkkel foglalkoznak, keresd fel valameilyiket.

Nem kell ott szégyenlened magadat, sokkal cifrább sztorikat tudnának mesélni. bennük bizhatsz.

2013. febr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Firedoom ***** válasza:

Az előző is jól mondta: sokk

Egy időben minden problémámat elfolytottam, nem beszéltem róla senkinek, a szüleimnek sem, egyszerűen nem tudták megérteni, senki nem értett meg. Aztán rájöttem, hogy a barátaimban megbízhatok, feltétlenül, teljesen. Kiderült, hogy több embernek is vannak hasonló problémái mint nekem, kissebbek, nagyobbak. Segítünk egymáson, megvédjük egymást másoktól, maguktól. Az igaz barát a bajban is barát, bennük bízhatsz, mindenkinél jobban. A szüleidet pedig elítélem a reakciójukért, nem bánhatnak így a lányukkal.

2014. febr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Firedoom ***** válasza:
Agykurkászhoz nem mennék, NEKED kell megküzdened vele, akkor jobb lesz hidd el, támaszul használd a barátaid
2014. febr. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!