Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek ezek az álmok?

Mit jelentenek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

3 dolgot is álmodtam:

1. (A bátyám szalagavatója volt pénteken és utána elhívott a barátnője és a bátyja bulizni.De aztán nem mentem mert a bátyám nem akart elvinni,mert nem akart rám vigyázni,viszont a barátnő bátyja felajánlotta hogy vigyáz rám. Ez valóban megtörtént.) És azt álmodtam,hogy mi hárman folyton mentünk valahova éjjel. pl. moziba és a báty folyton vigyázott rám. Egyszer összebújtunk és azt mondta hogy jó illatom van Ez mit jelent??


2. Krumplit pucoltunk lent a nappaliban a 3 testvéreimmel és anyukámmal. igazából nem pucoltuk,hanem szeleteltük kockára,és én ettem belőle nyersen.(mondjuk szeretem nyersen)


3. Nem tudtam lemenni a nappaliba a szobámból,ezért az erkélyajtómat kinyitottam,és lemásztam a kerítésen, majd a kerti ajtót kinyitottam kívülről, de nem tudom hogy,hisz nincs kilincs kívül. Majd bejutottam és visszamásztam


Remélem tudtok segíteni :)

L/16


2012. dec. 9. 11:50
 1/2 anonim válasza:
Az első azt jelenti szerintem,hogy kapcsolatra vágysz :) a második azt,hogy éhes voltál :Da harmadik pedig azt,hogy mozogni akartál :D szerinte xD
2012. dec. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 paloma1234567 válasza:
Rémálmom van napok ota vissza tér : Családtagokkal kisebb bulit csináltunk otthon el vagyunk minden,csak a közepe fele azt veszem észre hogy mindenki agressziv lett....És azt veszem észre magamon hogy a körmeim gombásodnak másokon is észre vettem hogy valami nem stimmel mindenkin más tünet jelentkezett.. hajak fogak estek ki valaki meg is halt lehet a hugom .Anyuval ki mentem a konyhába hogy borogassam mert nagyon rosszul nézet ki,és nem tudom mért de el kezdett fájni a fogam azt hiszem el telt fél ora ujra bele néztem és az állam fölött a fogam kezdte szét nyitni az inyemet de anyira hogy már láttam a nyelö csövemet nagyon féltem Kérem segítsenek meg fejteni az álmom mert mindig sirva kelek fel :Kértem segitséget már más szakértötöl ezt irta: meg kell oldanom egy megoldatlan feladatot majd rá jövök figyeljek oda az álmomra mert üzenni akar kérem irjanak üdv: paloma
2013. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!