Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ez az álom? És ha...

Mit jelent ez az álom? És ha valaki másról álmodok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat álmodok, érdekeseket, szeretem megfejteni. Általában álmos könyvel fejtegetem az álmaimat, de most nem tudom: ha valaki másról, lány létemre ismeretlen férfi "álomfőszereplőről" szól, annak a jelentése érvényes rám? Amúgy nekem szokatlanul az eddigihez, elég vidám álom volt, ünnepélyes. Egy nő felvitt a lakására egy pasit, úgy rémlik valami könyv előtt üldögéltek, és arról volt szó, hogy felvilágosította a pasit, hogy ő valami "kiválasztott" szerű, és, hogy neki különleges az aznap. Szó szerint azt mondta, hogy valami istenit kell tenni-e, mint valami kötelesség, amit neki is irányítani-a kell, nem magától történik. Aztán ugrott a jelenet egy nevetséges, abszurd képre, talán papucs, vagy valami olyasmi tárgy, ami puha, belefért a pasi egy nyúl mellé, majd hatalmasat zuhantak vagy repültek, mintha az számított volna a küldetésének, alapból a zuhanás rosszat jelent, de ez esetben valami vidámabb érzést tükrözött, szerintem.

2013. febr. 3. 15:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg az nem lehet, hogy ennek az álomnak nincs semmi jelentése? Ez csak egy felvetés, nem kell lehurrogni.
2013. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!