Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az exemmel álmodtam. Már fél...

Az exemmel álmodtam. Már fél éve hogy nem vagyunk együtt, de hallottam, hogy nagyon megváltozott, templomba jár és sokkal komolyabb lett, mint volt. (16éves. ) Van ennek valami jelentése? (Az álom lent)

Figyelt kérdés
Szóval, azt álmodtam, hogy ujra elkezdünk beszélgetni, telefonálni, smsezni. És azt mondta, hpgy megbánta a szakítást és találkozzak vele a templom előtt. Mondtam neki, hogy én a mostani barátomat nagyon szeretem és nem adnám fel miatta (ex) a kapcsolatunkat. Aztmondta, hogy ezt tiszteletben tartja de találkozni akar velem. Elmemtem a templomhoz, ő messziről kiszúrt. Kiabált hogy menjek oda, csokokat dobált. Én csak rámosolyogtam és a másik irányba indultam, de mindenhol ottvolt a templom és a volt barátom, nem tudtam elmenni onnan.
2013. febr. 7. 10:58
 1/2 anonim válasza:
Lehet azért álmodtál róla mert legbelül még érzel vmit, vagy csak a tudat,hogy megváltozott és templomba jár és az agyad így dolgozza fel. Nem tudom.
2013. febr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Előző vagyok. Én is szoktam még álmodni az exemről de én azért mert még mindig szeretem s szintén fél éve hogy szakított velem.
2013. febr. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!