Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mik ezek a hangok, mit jelente...

Mik ezek a hangok, mit jelentenek?

Figyelt kérdés
Teljesen megvagyok elégedve az életemmel, mindig is anyuka akartam lenni és most 2 gyönyörű kisfiúval és egy csodás férjel gazdagodott az életem 2 éve.Teljesen megvagyok elégedve az életemmel, boldog vagyok, nem dolgozom halálra magam, és nem unalmas az életem mert mindig megyek kenuzni.Anyagilag is jól állunk. de moostanában mindig azt álmodom ahogy egy hang suttog hogy: Menekülj! Hadj hátra mindent! Megfogsz halni! Most már nagyon zavar, jelenthet valamit?

2013. febr. 9. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

Próbáltál már pszichológussal beszélni róla? Esetleg álmodban visszakérdezni kíváncsiságból?


Lehet akár valami egészségügyi probléma is, vizsgáltasd ki magad, ha van időd.

2013. febr. 10. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skywalker33 ***** válasza:

Szia,


ez a hang nem akar neked jót. Küldd el, határozottan!

Tanúlj meg szívből imádkozni, védelmet rakni magadra, otthonodra.

A te szellemi vezetőid, védőangyalod stb...sosem mondanak olyasmit amitől félsz, gyengébb leszel, stb...

sőt, az igazán fényes lények nem használnak "hangot" hanem az intuíciót, suggalatot.

Légy határozott és keress egy mestert vagy csoportot ahol még többet megtudhatsz erről a jelenségről.

T :)

2013. febr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy kezdesz képzelegni és bekattanni. Ha jót akarsz a családodnak, keress fel egy pszichológust.
2013. febr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!