Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek az ilyen...

Mit jelenthetnek az ilyen jellegű álmok?

Figyelt kérdés

Egyszer azt álmodtam, hogy Freddy üldöz, és egyszer mikor hátrafordultam már Voldemort volt az. Tudtam, hogy nem akarnak bántani, nem tudom miért de tudtam. Mindketten a kedvenceim, lehet ezért éreztem, hogy nem akarnak bántani. Aztán valahogy hazakerültem és a konyhámba kávézott Lucius Malfoy, Bellatrix és Narcissa meg beszélgettek. Voldemort, viszont a szobámba volt, de azt nem tudom mit csinált ott.

És itt is, végig tudtam, hogy nem akarnak bántani, mégis menekültem előlük, kifutottam a házból.

És már sok ilyen volt. Csak más szereplőkkel. Xy kerget és tudom, hogy nem akar bántani, mégis félek tőle és menekülök.

Valakivel történt hasonló, vagy valakinek van valami tippje, miért lehet?



2013. febr. 10. 12:24
 1/4 anonim válasza:
100%

Túl sok Harry Potter-t és horrort néztél. :)

Az üldüzés- menekülés, szerintem meg azért van, mert elmenekülsz egy gond elöl, vagy félsz valamitől és nem akarsz szembenézni vele..

2013. febr. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom miért gondolom azt, hogy ez egy troll kérdés... :)
2013. febr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha nem hiszed nem hiszed, nem hibáztatlak, hiszen nincsen rá bizonyítékom. de hidd el, voltak már ennél cifrább álmaim is...
2013. febr. 13. 14:40
 4/4 anonim válasza:
19%
Ez azt jelenti, hogy túl sokat szívsz.
2013. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!