Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Mit jelenthetnek ezek az álmok?

Figyelt kérdés

1.) Ismét egy rendezvényen voltam, és volt ott egy ház, ahova be lehetett menni megnézni a belsejét, bár nem tudom, mi célból. én bementem, és velem jött egy nő meg még nem tudom kik is. Úgy éreztem, valaki üldöz minket, és nem találtuk a kijáratot. Ahol bejöttünk, ott az ajtó mögött egy újabb szoba keletkezett. Végül én találtam meg a kiutat.


2.) Ugyanez a rendezvény; az egész egy tisztás-szerű helyen volt, szóval erdős területen. én az erdő felé vettem az irányt, mert megláttam, hogy a nő, aki velem volt a házban, arra megy. De mikor utolértem, azt mondta, siet, és kocsival elhajtott. Ekkor visszafele indultam, de megpillantottam egy alakot a távolban. Akkor ráeszméltem, hogy többen is vagyunk, mert sokan elkezdtek sikítozni, mert az az alak valami nagy fegyverrel rájuk lőtt. én próbáltam meg sem moccanni, nehogy észrevegyen. Ködös idő volt, úgyhogy nem láthattam, ki/mi az, csak egy vörös fény az arcánál, mintha az egyik szeme világítana vörösen.


Nem tudom, jelent-e valamit, nem nagyon hiszek az ilyen dolgokban, de kíváncsi vagyok, hogy hordoz-e magában valamiféle jelentéstartalmat..:D


2012. aug. 26. 15:20
 1/2 HZsóka válasza:
Szerintem ezek az álmok egyértelműen szorongást jelentenek. Valamitől, talán változástól fél vagy aggódik, nyugtalan. Bizonyára egyedül oldja meg - vagy általában erre törekszik - a problémáit, emiatt néha magányosnak érzi magát annak ellenére is, hogy esetleg családban él és barátai is vannak.
2012. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebben lehet igazság, mivel tényleg próbálom egyedül megoldani a problémáimat annak ellenére, hogy a családommal és a párommal is nagyon jóban vagyok. (persze mikor segítenek, akkor rájövök, hogy ez sokkal könnyebb lenne, ha mindig így lenne)

Köszönöm szépen a választ!

2012. szept. 2. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!