Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyen hülyeségek...

Miért álmodok ilyen hülyeségeket újra és újra és vajon mit jelenthetnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tegnap éjjel borzalmas rémálmom volt. Egy húskampóra voltam felakasztva, de még éltem. Odajött hozzám néhány ember és elkezdtek belőlem darabokat kivágni. Pont úgy dolgoztak fel, mint egy marhát vagy egy sertést, de én közben éltem és könyörögve kiabáltam, hogy ne tegyék. A húsomat aztán megsütötték és bor mellett nevetgélve elfogyasztották. A végén aztán kiderült, hogy a henteseim a szeretteim.

Ez a szörnyű rémálom néhány havonta mindig visszatér. Eddigi életemben már vagy hatszor álmodtam ezt és minden alkalommal nagyon kikészít. Izzadva riadok fel és az álom nagyon sokáig tart, legalább is én úgy érzékelem.

Vajon mit jelenthet? Miért álmodom ennyiszer? Mielőtt valaki azzal jönne, nem nézek sok horrorfilmet.


2012. jún. 27. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Betett a vegetáriánus gondolkodás, mi?

Esetleg voltál már feldolgozó telepen, láttál videót róla, ami kiakasztott.

Vagy egyik sem, csak butaságokat álmodsz.

Nincs jelentése.

2012. jún. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szoktál mostanában frusztrált lenni?

Esetleg valami könnyedebb betegség jellemző?

2012. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát ezen most nagyot nevettem =DD de nyugi, nincsen jelentősége.
2012. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!