Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent ha azt álmodom,...

Mit jelent ha azt álmodom, hogy átölelt?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy fiú,jól néz ki de egy nagy tajp*raszt de mostanában kedves velem,múltkor épp mentem ki az ajtón amikor ő jött be,majdnem összeütköztünk megfogta a két kezem és azt mondta kedvesen,hogy bocsánat.. Rá egy két napra azt álmodtam,hogy a volt barátomat lestem,milyen csajjal beszélget és nem mentem be tesi órára. Elment a csaj és elsétáltam arra amerre a volt barátom van és valamit leejtettem és beszólt,hogy úristen aztán kiosztottam és épp akkor szólt ez az osztálytársam,hogy menjek mert bezárják az öltözöt és nekem bent volt a táskám.. Majd elmentem a táskámért,utána meg a fiúval elmentünk sétálni,leültünk rám mosolygott és átölelt,valamit akart mondani,de akkor ébredtem fel...


Nem tudom miért álmodtam a volt barátommal mert eszembe se jut már de néha úgy érzem,hogy ő még gondol rám sokat.. Azt meg főképp nem tudom miért álmodtam ezzel az osztálytársammal,igaz,hogy gondoltam arra ha nem lenne ekkora bunkó és bejönnék neki szívesen összejönnék vele...


2013. febr. 24. 02:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelent semmit. Az agyad bizonyos információk feldolgozásánál kapcsolatba hoz dolgokat ezzel a 2 személlyel.
2013. febr. 24. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az álmaink a múltunkat és a vágyainkat ötvözi, megspékelve nem kevés fantáziával. Nézz magadba. Biztos akarod, vagy nem? Túl vagy rajta? Szereted?

Lehet, hogy valaki itt hazudik, de az is lehet, hogy a válasz az orrod előtt van :)

2013. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia,általában ha ilyet álmodok hogy megölel,megcsókol vagy megpuszil valaki,csalódás ér,és szomorú leszek,csalódok pár nap múlva...Lehet hogy ez csak nekem egy ilyen üzenetféleség,de nekem mindig ez volt.
2013. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

18:33! Hogy érted ezt h "Lehet, hogy valaki itt hazudik, de az is lehet, hogy a válasz az orrod előtt van :)

"??

2013. febr. 25. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!