Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vannak napok, amikor folyton...

Vannak napok, amikor folyton egy föld alatti "kastélyról" álmodom. Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés

Nem hinném, hogy pontosan le tudom írni. Csak arra emlékszem, hogy menekülök valami elől és befutok egy sötét, kis kerek erdőbe,aminek a szélén szabályos kör alakban vannak a fák, a közepén van egy embermagasságú füves domb, a domb körül egy kitaposott út. Amint bejutottam az erdőbe, megszűnt az az érzés, hogy üldöz valami. De azért elbújtam a domb mögött. Egy részre nem emlékszem, de valahogy a domb belsejébe jutottam, és valami föld alatti rejtekhely vagy mi volt ott kőfalakkal. A falak nagyon sötétek és látszólag régiek voltak. Emlékszem még arra, hogy álltam két fal előtt(egyik picit előrébb volt, és nem ért végig), és az első fal előtt volt egy vörös bőrkanapé. A kanapé fölött pedig egy kép, amin egy ház és egy rózsaszín virággal körülnőtt fa volt, meg egy út.


Szerintetek mit jelenthet ez?



2013. febr. 19. 17:36
 1/9 Tom Benko ***** válasza:
73%
Azt jelenti, hogy alszol.
2013. febr. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az ilyen válaszoktól kíméljetek.

Fent a példa, mit nem illik.

Ment egy piros kéz.

2013. febr. 19. 18:22
 3/9 anonim ***** válasza:
56%

Tom Benko, igazán nem értem, mit keresel itt. Kérlek, menj vissza a humor rovatba, és ott süleszd el a nagyon nem vicces vicceidet. :D



föld

- Az otthon jele. Termőföld: jó gazdasági érzék, gyarapodás. Száraz, szikkadt föld: hozzátartozóid nem fordulnak feléd elég figyelemmel. Megnyíló föld: két szeretett hozzátartozód összekülönbözése.

^

kastély

Nem vagy tisztában saját magad értékeivel és hibáival, másnak, jobbnak, előkelőbbnek mutatod magad, ahelyett hogy felvállalnád a saját éned. Ismerd meg önmagad, ne bújj egy álarc mögé, mert a másik fél előbb-utóbb úgyis rájön milyen vagy.

Kastélyban eltévedni: mások rájönnek az álcádra és csalódás fog érni.

pince

Tiszta, esetleg napos pince: rendkívül ellentmondásos érzelmek, gyakran változó vélemény. Dohos, szűk pince: ha szorongást kelt: a legjobb úton haladsz, ...



ennyit tudok segíteni.

2013. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél.
2013. febr. 19. 18:25
 5/9 zakos ***** válasza:
74%
Tudom, hogy le fogtok pontozni, de azért leírom. Nemrég olvastam egy könyvet, ami a tudatos álomról szól. Abban leírják, hogy az álom az minek a következménye, és hogy milyen sok dologtól függ. (pl: stresszhelyzet, napi események) Szóval az álmot megfejteni szinte lehetetlen, de ha már mindenáron ez a cél, akkor azt csak az adott illető tudja megfejteni, de nem úgy, hogy utána néz az Álmoskönyvben. Semminek sincs konkrét jelentése. Sokkal összetettebb a dolog.
2013. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
56%
Pontosan tényleg nem lehet megfejteni, de ki lehet belőle deríteni dolgokat. A kastély és a domb bizonytalanságra utal, de az ellentétes érzés (valami üldöz és ennek az érzésnek a megszűnése) arra utal, hogy tudod, hogy mi okozza a bizonytalanságot. Az hogy mégis elbújsz azt sugallja, hogy bár tudod az okot, nem vagy benne biztos mit kellene tenned. A sok szabályos forma azért lehet, mert valakitől várod a segítséget. Gondolkozz el kicsit, hátha rájössz miért van. :) Remélem tudtam segíteni.
2013. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Az az orjásteknős kastélya és az orjásteknős is kergetett. Nagy veszélyben vagy :S
2013. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
0%
@3: Az enyém itt a legkomolyabb válasz. Másrészt ez jobb, mint a humortopik, itt erôlködés nélkül írják némelyek a vicceket. Bár ez a "Mit jelent az álmom" típusú poén kezd kicsit már kifulladni.
2013. febr. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zakos ***** válasza:

5. vagyok.

Na ahogy elnézem, itt hiába akar segíteni az ember...

2013. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!