Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek ezekben a horoszkó...

Szerintetek ezekben a horoszkópos dolgokban lehet igazság, vagy csak véletlen h most épp leírta milyen jelegű álmom lesz és bejött?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek benne nem is szoktam nézegetni, max megnézem 2x egy évben.
2013. febr. 26. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem logikátlan marhaság az egész.

Ha mondjuk a jegyek általános jellemzését nézzük, oda direkt teljesen általános dolgokat írnak le az adott jegyben született emberekről, és olvasgatva őket mind a 12 jellemzésnek kb a fele igaz volt rám, a másik fele meg nem.

A napi, heti, stb események előrejelzésébe csak bele kell gondolni egy kicsit. Vagyunk 7.000.000.000-an a Földön. Ebből mondjuk az ikrek jegy alatt született kb 550-600 millió ember. Az ikrek horoszkóp pedig azt írja, hogy előrelépés várható a munkahelyen, akkor gondolod, hogy 600 millió ember hirtelen jobb pozícióba kerül a munkájában, valami csillagállások miatt?

2013. febr. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jogos! :-D +1 ok h ne higgyek ebben a marhaságban :-D
2013. febr. 26. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
AZ általános jellemzések, azok OK. Milyen egy ember természete, ha ebben-abban a jegyben született. NAGYJÀBÒL ok. De az ilyen napi-heti-havi elörejelzések csak vakítások.
2013. febr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az asztrológiának réges régen nagyon sok igazséga volt, de ez mára javarészt elveszett és maradt a "biznisz". Egy komolyabb, személyre szabott (az igazi szakértők is 1-2 kivétellel kihaltak már) horoszkópban több igazság van mint az ilyen napi, heti, meg általános lókakiban.
2013. febr. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Antimod ***** válasza:

"De az ilyen napi-heti-havi elörejelzések csak vakítások."


Az igazi asztrológiai okfejtéshez rengeteg személyes adat szükséges, tehát abszolút személyre szabott. Az egyes újságok pedig tele vannak jegyekhez társított "jövendölésekkel", amelyeknek ugye teljesülniük kellene az emberiség kb. 10%-ára az adott héten/hónapban/évben. Ráadásul elég általános dolgokat írnak. Éppen ezért elképzelhető, hogy bejön egy-két dolog belőlük, de mivel nem személyre szabott, tehát az 5 éves kisfiútól a 88 éves nagymamáig mindenkire érvényesnek tekintik, képtelenség komolyan venni.


Úgy vettem észre, inkább a jegyben születettek természetéből próbálnak következtetni, összeollózni lehetőségeket, eseményeket, amelyeket így az olvasók saját maguk számára lehetségesnek is vélnek. De ettől a szórás még óriási egy-egy jegyen belül is, hiszen minden ember egyedi, legfeljebb több közös vonása van két Halak jegyűnek, mint pl. egy Mérlegnek és egy Baknak.


A kérdésre válaszolva én is ha kétszer megnézem egy évben (akkor is úgy, hogy elém kerül, és nincs jobb dolgom), van, ami "bejön", nagy része természetesen nem szokott.

2013. febr. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!