Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit tegyek? Hogyan tudnám...

Mit tegyek? Hogyan tudnám kitörölni az álmaimból?

Figyelt kérdés
Kb. 13-14 éves koromban volt egy lány (legyen itt most Csilla) aki elképesztően gyönyörű volt és én teljesen belehabarodtam. Remélni se mertem, de kiderült, hogy én is tetszem neki. Kb 1 hónapig " jártunk" de elég nyuszi voltam még akkoriban és nem mertem kezdeményezni így csak pár puszi volt az arcra, majd szakítottunk. Azóta neki is és nekem is volt jó pár kapcsolatunk. Jelenleg nekem egy lassan 4 éves. 2009 nyarán jöttem össze a mostani párommal, de pár héttel előtte Csillával is elkezdtünk közeledni egymáshoz ismét, de aztán el kellett mennem messzebbre nyári munkára és valahogy el is felejtettük egymást. Kb 2 éve kezdtem el vele álmodni. Ha meglátom valahol aznap szinte biztos, hogy vele álmodom, sokszor csak annyit, hogy fogom a kezét, de többször vad heves éjszakákat is átélünk. Ezek után nagy szégyellem magam, mert nem csalnám meg a páromat, de az ilyen álmok felébresztik a vágyakat és érzelmeket iránta és meg tudok őrülni, hogy nem lehet/lehetett az enyém. Hogyan lehetne tovább lépni tőle???
2013. márc. 5. 09:23
 1/5 A kérdező kommentje:
A legjobban az zavar, hogy az ilyen esték után, amikor vele álmodok, azonnal tudnék hozzá rohanni, pedig tudom, hogy szeretem a páromat, tudom hogy vele akarok lenni, de ez valami olyan amit képtelen vagyok irányítani. A "jó" az egészben, hogy csak 2-3 napig tart ez és igazából a következő álomig eszembe se jut.
2013. márc. 5. 09:28
 2/5 anonim ***** válasza:

lezáratlan dolog maradt az életedben ez a lány.

lehet, hogy ha együtt lennétek, nagyot csalódnál Csillában, mert az évek során elképzelt pozitív kép róla egyszer csak megsemmisülne, mert hát ő is csak ember.

Nem feltétlenül azért van ez szerintem, mert annyira tökéletesek lennétek együtt, hanem mert már évek óta azt gondolod, hogy ő a tökéletes, az etalon. de ez csak felszínes megállapítás, mert igazán nem ismered.

Bármilyen kapcsolatban vagy benne, akármilyen jó is az, hajt a kiváncsiság, hogy Csillával milyen lenne.


Amíg nem zárod le, ez így lesz. Persze így hogy van egy másik kapcsolatot, elég nehéz mást lezárni.


Szerintem gondolkodj el, hogy tényleg jó e az a kapcsolat amiben most élsz, mert ha ilyen álmaid vannak, nem lehetsz tökéletesen elégedett.


Egyébként álmokban a szexualitás nem feltétlenül szerelmet jelent, hanem inkább közeli kapcsolatot, és hogy az illető fontos lesz a jövődben. De lehet fontos azért is, mert ráébreszt arra, hogy lépned kell ebből a kapcsolatból.


Így hogy nem ismerlek, nehéz ezt megmondani, meg persze magadnak kell eldöntened, de mindenképpen gondolkozz el ezeken, mert semmi nem történik véletlenül.:)

2013. márc. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zárd le a "belső" kapcsolatod "Csillával". Van egy kielégítetlen vágyad, ezt az álmok segítségével éled meg/éled át. Ha legbelül, lezárod a kapcsolatot és kijelented önmagadnak: Többé nincs szükséged "Csillára", Többé nem akarsz tőle semmit sem, akkor megszűnnek az álmok, persze ez nem 2 nap alatt fog megváltozni. Az idő mindent megold.

Ha most tényleg nagyon jó kapcsolatban élsz, akkor add át "Csilla" helyét a mostani párodnak, ez is lehet egy megoldás.

2013. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy barátnőm is ilyen helyzetben van, évekkel ezelőtt szakított az akkori barátjával, de később megbánta. És azóta is ott van ez a fejében, ő is sokat álmodik a sráccal, akinek azóta már felesége van egyébként. Olvasgatja a régi levelezéseiket, miközben két éve már van új barátja, akivel meg haldoklik a kapcsolata, mert ahelyett, hogy azt becsülné meg ami van, a régi, elmúlt dolgokba merül bele.


Én azt tudom mondani neked, mint ennek a barátnőmnek:

Ne a múltban élj, hanem a jelenben. Ezt az energiát amit ebbe belefektetsz, hogy agyalsz ezen, belerakhatnád a jelenlegi kapcsolatodba. Tudatosan állj le a "Csilláról" való agyalásról. Amíg a múltad bármennyi helyet is foglal az agyadban és a szívedben, addig csak magaddal tolsz ki, hiszen nem lehet teljes a jelened. A múlton már nem tudsz változtatni, az a lány nem jött össze és kész. Úgy látom te már túlidealizálod ezt a szóban forgó "Csillát", állj gyakorlatiasabban ehhez és vedd észre, hogy talán nem is olyan tökéletes ez a lány, nem lehettél neki igazán fontos, ha nem igazán jöttek össze vele a dolgok.

Viszont a mostani párod évek óta veled van, ő a jelened és az eseteges jövőd, ezen még lehet javítani, dolgozni.

2013. márc. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne töröld ki az álmaidból. Sok évtizede élek együtt egy hasonló emlékkel, és állítom, semmi hátrányom nem származott belőle. Sőt!
2013. márc. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!